Reklama

Najlepsze dokumenty

Reklama

Serial Netfliksa o prywatnym życiu Harry’ego i Meghan jeszcze w 2022 roku?

Według serwisu Page Six, dokumentalny serial Netfliksa o życiu Meghan Markle i Harry'ego trafi do oferty platformy w grudniu 2022, czyli miesiąc po premierze piątego sezonu serialu "The Crown".

Według serwisu Page Six, dokumentalny serial Netfliksa o życiu Meghan Markle i Harry'ego trafi do oferty platformy w grudniu 2022, czyli miesiąc po premierze piątego sezonu serialu "The Crown".
Książę Harry i Meghan Markle /Time/Ferrari Press/East News /East News

W ubiegłym roku Harry i Meghan podpisali z Netfliksem umowę, w ramach których ich firma producencka ma realizować filmy dokumentalne i fabularyzowane, seriale oraz programy dla dzieci. Książęca para miała rzekomo otrzymać za to 100 mln dolarów. 

Jednym z tych projektów jest dokument zatytułowany "Heart of Invictus". Dotyczy on zawodów sportowych dla weteranów wojennych - Invictus Games, które od 2014 r. współorganizuje książę Harry. W kwietniu ekipa Netfliksa towarzyszyła Susseksom w Hadze, gdzie odbyła się ostatnia edycja imprezy.

Jak się jednak okazuje, ekipa Netfliksa towarzyszy Meghan i Harry'emu nie tylko podczas wyjazdów związanych z Invictus Games. Kamery są też w kalifornijskim domu pary i to bardzo często. 

Reklama

Dokumentalny serial o życiu Harry'ego i Meghan trafi do oferty Netfliksa

W ramach wspomnianej umowy Netflix realizuje też serial dokumentalny o życiu domowym Harry’ego i Meghan. Szefowie giganta streamingowego chcą, by ukazał się on pod koniec roku, w podobnym czasie, co bardzo wyczekiwany książkowy pamiętnik księcia. I tu pojawia się zgrzyt, bo Susseksowie chcieliby natomiast, był obraz miał premierę w 2023 roku.

Nieco inaczej niż serwis Page Six przedstawia jednak sprawę branżowy portal Deadline, który sugeruje, że Netflix zdecyduje się na przeniesienie premiery produkcji o życiu Meghan i Harry'ego na 2023 roku, by uniknąć konfrontacji z piątym sezonem "The Crown", który pojawi się w serwisie na początku listopada.

Między słynną parą a Netfliksem doszło ostatnio do innego zgrzytu. Na początku maja platforma streamingowa ogłosiła, że zawiesiła prace nad serialem animowanym "Pearl", którego producentką wykonawczą jest Markle. Miał on opowiadać o 12-letniej dziewczynce, która znajduje inspirację w życiorysach wybitnych kobiet. Decyzję o anulowaniu tego i innych seriali animowanych Netflix podjął po tym, jak ogłosił, że utracił 200 tys. abonentów w pierwszym kwartale 2022.

Zobacz również:

Bruce Willis: Jak czuje się hollywoodzki gwiazdor? Jest nagranie!

"Uśmiechnij się": Nakręcony za 17 milionów horror zarobił już 140 milionów

Robbie Coltrane: Wzruszające pożegnanie córki 

 

INTERIA.PL/PAP
Dowiedz się więcej na temat: Meghan Markle | książę Harry | Netflix

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy