Reklama

Najlepsze dokumenty

Reklama

"Ania": Jest film o Annie Przybylskiej

Oliwia i Jarosław Bieniukowie opublikowali pierwszą zapowiedź filmu o Annie Przybylskiej. Choć projekt został jakiś czas temu zawieszony, ostatecznie powstanie. "Dopiero dzisiaj jesteśmy na to gotowi" - napisał wieloletni partner przedwcześnie zmarłej aktorki.

Oliwia i Jarosław Bieniukowie opublikowali pierwszą zapowiedź filmu o Annie Przybylskiej. Choć projekt został jakiś czas temu zawieszony, ostatecznie powstanie. "Dopiero dzisiaj jesteśmy na to gotowi" - napisał wieloletni partner przedwcześnie zmarłej aktorki.
Anna Przybylska /Tomasz Zukowski /East News

Anna Przybylska była przed laty jedną z najbardziej lubianych polskich aktorek. Popularność i sympatię widzów przyniosły jej role w takich produkcjach, jak "Ciemna strona Wenus", "Złotopolscy", "Sezon na leszcza", "Kariera Nikosia Dyzmy" czy "Daleko od noszy". Prywatnie przez wiele lat związana była z Jarosławem Bieniukiem, z którym doczekała się trojga dzieci: córki Oliwii oraz synów Szymona i Jana.

Reklama

Sielankę rodziny przerwała przedwczesna śmierć gwiazdy. Anna Przybylska zmarła w październiku 2014 roku, mając niespełna 36 lat. Chorowała na raka trzustki.

Anna Przybylską bohaterką filmu dokumentalnego

Niedługo po śmierci Anny Przybylskiej pojawił się pomysł nakręcenia o niej filmu. W kolejnych latach media donosiły o postępach w przygotowaniu produkcji. Reżyserią filmowej biografii - według ówczesnych doniesień - miał zająć się Radosław Piwowarski, którego aktorka była największą muzą. W 2017 roku odwołano jednak wszelkie wcześniejsze zapowiedzi i ogłoszono, że filmu nie będzie.

Rodzina Przybylskiej miała ponoć nie zaakceptować scenariusza, przez co projekt został zawieszony. Teraz, po upływie pięciu kolejnych lat, temat powrócił. Anna Przybylska doczeka się filmowego upamiętnienia, ale będzie miało ono nieco inną formę.

Powstanie filmu o Annie Przybylskiej zdaje się przesądzone. Oliwia i Jarosław Bieniukowie, 19-letnia córka i ukochany przedwcześnie zmarłej aktorki, za pośrednictwem mediów społecznościowych właśnie podzielili się pierwszą zapowiedzią długo wyczekiwanej przez fanów produkcji. Nie będzie to film biograficzny, a dokumentalny. W zwiastunie nie brak prywatnych nagrań z ich rodzinnego domu.

"Ania" - jest pierwsza zapowiedź

"Moi drodzy, wrzucając ten krótki teaser, mogę dzisiaj oficjalnie potwierdzić, że powstanie film dokumentalny o Ani. Dla mnie i dla mojej rodziny będzie to najważniejszy, ale pewnie i najtrudniejszy film w życiu... Dziękuję za 6 lat cierpliwości. Myślę, że dopiero dzisiaj jesteśmy na to gotowi..." - napisał Bieniuk.

Jak zdradzili twórcy filmu, dokument nosi tytuł "Ania". Jego premiera została zaplanowana na 5 października 2022 roku, kiedy to wypada ósma rocznica śmierci Anny Przybylskiej.

"6 lat czekaliśmy z Michałem na ten moment. Od 6 lat planowaliśmy w naszych głowach ten film. Od 6 lat rozmawialiśmy z rodziną Ani. Dziś Jej bliscy uznali, że są już gotowi. Dziękujemy za zaufanie i obiecujemy, że to będzie piękny film" - przekonują reżyserowie Michał Bandurski i Krystian Kuczkowski.

Oliwia Bieniuk, publikując pierwszy teaser filmu o swojej ukochanej mamie, napisała na Instagramie: "Ten krótki filmik będzie się bardzo wyróżniał od poprzednich postów i relacji. Jest to wyjątkowa chwila dla naszej rodziny, ponieważ dzisiaj oficjalnie możemy potwierdzić, że powstanie film dokumentalny o mojej mamie".

Zobacz również:

Polska seksbomba porzuciła aktorstwo. Co robi dziś?

Rozenek-Majdan bez cenzury. Gwiazda TVN w erotycznych scenach

Młoda polska aktorka nago na planie. Starszy partner zawstydzony

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Anna Przybylska

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy