Reklama

Depp kontra Heard

Reklama

Johnny Depp w uścisku z własną prawniczką

We wtorek miała miejsce kolejna rozprawa sądowa w sprawie Johnny Depp kontra Amber Heard, podczas której aktorka znalazła się w ogniu pytań. Tym razem gwiazda "Aquamana" była przesłuchiwana przez Camillę Vasquez. Po zakończeniu przesłuchania, prawniczka przesłuchująca Heard, uściskała swojego klienta, Johnny'ego Deppa.

Za nami kolejny etap jednego z najgłośniejszych procesów ostatnich lat. Johnny Depp pozwał byłą żonę o zniesławienie w związku z napisanym przez nią artykułem, który w 2018 roku ukazał się na łamach "The Washington Post". Gwiazda wyznała w tym tekście, że była ofiarą przemocy domowej i choć nie wymieniła nazwiska oprawcy, wszyscy bez trudu mogli domyślić się, że chodzi o Deppa. Dwa lata wcześniej Heard opublikowała bowiem w sieci słynne już zdjęcia swojej posiniaczonej twarzy, a jako sprawcę pobicia wskazała właśnie byłego męża.

Reklama

Prawniczka Depppa Camille Vasquez zyskała sławę za sprawą precyzyjnych pytań, które zadawała w trakcie przesłuchiwania Heard. Dzięki nim wymogła na aktorce m.in. przyznanie się, że nie przeznaczyła 7 mln dol, które otrzymała z ugody rozwodowej, na cele charytatywne (jak wcześniej zapewniała). 

W czasie wtorkowego przesłuchania prawniczka ponownie zbombardowała pytaniami Amber Heard. Po zakończeniu przesłuchania kamery zarejestrowały moment, w którym Camille Vasque podchodzi do Depppa, czyli swojego klienta, by go uściskać. 

Zdarzenie to prawdopodobnie tylko podsyci, krążące już plotki, że tych dwoje ma się ku sobie.

Depp - Heard: Historia ich związku

Para poznała się w 2011 roku na planie komedii "Dziennik zakrapiany rumem". Chociaż w obrazie pojawiła się odważna scena seksu między bohaterami, nikt nie podejrzewał, że relacje gwiazd wykroczą poza plan filmowy. Depp wciąż jeszcze deklarował miłość do Vanessy Paradis, a biseksualna Amber od czterech lata żyła w związku z artystką Tasyą van Ree. Jednak w styczniu 2012 roku, po 14 latach idealnego związku, Johnny Depp porzucił matkę swych dzieci. Pod koniec stycznia 2014 roku na palcu Amber pojawił się pierścionek zaręczynowy.

Informacje o komplikacjach w ich związku wyszły na jaw w maju 2016 roku po gwałtownej kłótni pary w ich domu w Los Angeles. Heard zgłosiła się wtedy do sądu z prośbą o ochronę, jako dowód na przemoc domową, pokazując swoją pobitą twarz. Hollywoodzki gwiazdor od początku zaprzeczał tym zarzutom i powoływał kolejnych świadków twierdzących, że to on był ofiarą w tej relacji.

Zobacz też:

Były przyjaciel Johnny’ego Deppa zeznał, że aktor bił Amber Heard

Chris Rock: "Wierzcie wszystkim kobietom z wyjątkiem Amber Heard"

Amber Heard: Jej rola w "Aqumanie 2" została poważnie ograniczona

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Johnny Depp | Amber Heard

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy