"Rolnik szuka żony"
Reklama

"Rolnik szuka żony": Co nas czeka w świątecznym odcinku?

Bohaterowie produkcji "Rolnik szuka żony" - z powodu pandemii - nie spotkają się przy świątecznym stole. Marta Manowska z kamerą odwiedzi jednak domy "rolniczych par", żeby sprawdzić, jak przygotowują się do świąt i jak wygląda ich życie po programie. Z kim spotka się gospodyni programu? Świąteczny odcinek widzowie obejrzą w drugi dzień świąt Bożego Narodzenia - w niedzielę o godz. 21:15 w TVP1.

Bohaterowie produkcji "Rolnik szuka żony" - z powodu pandemii - nie spotkają się przy świątecznym stole. Marta Manowska z kamerą odwiedzi jednak domy "rolniczych par", żeby sprawdzić, jak przygotowują się do świąt i jak wygląda ich życie po programie. Z kim spotka się gospodyni programu? Świąteczny odcinek widzowie obejrzą w drugi dzień świąt Bożego Narodzenia - w niedzielę o godz. 21:15 w TVP1.
Asia i Kamil planują ślub. Czy w świątecznym odcinku zdradzą termin uroczystości? /TVP /materiały prasowe

"Ta przedświąteczna, zawodowa droga to dla mnie szczególny czas. Podróżując z jednego końca Polski na drugi mam czas, by napisać, odpisać na wiadomości bohaterów moich programów, z którymi cały czas mam kontakt. Kiedy złapiemy dla siebie taki moment, każdy cieszy się tą chwilą" - mówi Marta Manowska.

"To doświadczenie jest dla mnie ważne. Czuję, że dzięki zawodowej drodze, moja osobista droga ma większy wymiar i głębszy sens. To oni mi wytłumaczyli ten sens" - dodaje.

Reklama

"Chciałabym do wigilijnego stołu zasiąść z wszystkimi bohaterami ośmiu sezonów 'Rolnik szuka żony', czterech sezonów 'Sanatorium miłości', trzech sezonów 'The Voice Senior' i dwóch sezonów 'Kobiet w drodze'. Byłabym wtedy spełniona i najszczęśliwsza na świecie. Choć nie ma takiego długiego stołu, my ten stół przewozimy w sobie po całej Polsce" - wyjaśnia dziennikarka.

Świąteczny odcinek "Rolnik szuka żony": Kogo odwiedzi Marta Manowska?

W niedzielnym odcinku Marta Manowska odwiedzi między innymi Asię i Kamila z ósmej edycji. Przypomnijmy, że młody rolnik oświadczył się w finale swojej wybrance.

Asia zamieszkała z Kamilem i wspólnie przygotowywali się do świąt Bożego Narodzenia. "Dzięki udziałowi w programie poznałam cudownego mężczyznę. Tym mężczyzną jest Kamil" - wyznała Asia.

"Jaki jest Kamil na co dzień? Opiekuńczy, kochany, zabawny i dba o mnie najmocniej, jak potrafi" - dodaje dziewczyna.

Asia i Kamil planują ślub. Czy w świątecznym odcinku zdradzą termin uroczystości?

"Jeśli ktoś zastanawia się, czy warto wziąć udział w programie to odpowiadam, że warto" - oświadczyła zdecydowanie Asia.

Relacja ze ślubu Bogusi i Krzysztofa

Marta Manowska sprawdzi też, co słychać u Bogusi i Krzysztofa. Ta para z ósmej edycji już jest po ślubie. "Tak jak obiecaliśmy - w odcinku świątecznym pokażemy relację ze ślubu Bogusi i Krzysztofa" - zapowiadają producenci programu.

Marta Manowska odwiedzi też sympatyczną parę z siódmej edycji - Martę i Pawła. Para po zakończeniu "Rolnika" wcale nie zakończyła swej przygody z telewizją. Marta i Paweł wzięli udział w programie TVP "Dance Dance Dance".

Marta i Paweł spędzą święta już we własnym domu. To kolejna "rolnikowa para", która znalazła miłość w programie.

Marta Manowska pojawi się również w domu Małgosi i Pawła z 4. edycji programu "Rolnik szuka żony". Jak teraz wygląda ich życie?

Małgosia i Paweł Borysewiczowie są obecnie szczęśliwym małżeństwem z trzyletnim stażem oraz z dwójką dzieci: Rysiem i Blanką. Instagram rolniczki jest pełen uroczych, rodzinnych kadrów, zdjęć z mężem i dziećmi.

Marta Manowska z kamerą odwiedzi przed świętami również inne domy "rolniczych" par. Sprawdzi, co słychać m.in. u Seweryna i jego narzeczonej Magdy z szóstej edycji oraz u Agnieszki i Roberta z edycji drugiej.

"Sanatorium miłości" wraca wiosną do TVP

Trwa już nabór do kolejnej, dziewiątej już edycji programu "Rolnik szuka żony".

Widzowie TVP zobaczą Martę Manowską już w styczniu w kolejnej odsłonie show "The Voice Senior". Gwiazda TVP poprowadzi program wspólnie z Rafałem Brzozowskim.

Wiosną 2022 Manowska wróci zaś na ekrany z czwartym sezonem programu "Sanatorium miłości".

Początkowo produkcja - tak jak w poprzednich sezonach - miała być emitowana w zimowej ramówce Jedynki, ale stacja w niedzielnym prime-time emitować będzie trzeci sezon "Zniewolonej".

Zdjęcia do składającego się z 10 odcinków czwartego sezonu programu realizowane były jesienią w Polanicy-Zdrój.

Zobacz również:

"Rolnik szuka żony": Świąteczny odcinek. Znamy szczegóły!

Co obejrzeć w święta? Najciekawsze propozycje telewizyjne!

Historyczny wyczyn polskiego filmu. Pierwszy taki przypadek

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony 8
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy