"Rolnik szuka żony"
Reklama

"Rolnik szuka żony 8": Zaręczyny w programie podzieliły widzów

W najnowszym odcinku programu "Rolnik szuka żony" Krzysztof przed kamerami zdecydował się poprosić o rękę Bogusię, a jego wybranka powiedziała "tak". Jak się okazuje, niektórzy widzowie byli mocno zaskoczeni tak szybkim tempem rozwoju relacji rolnika.

W najnowszym odcinku programu "Rolnik szuka żony" Krzysztof przed kamerami zdecydował się poprosić o rękę Bogusię, a jego wybranka powiedziała "tak". Jak się okazuje, niektórzy widzowie byli mocno zaskoczeni tak szybkim tempem rozwoju relacji rolnika.
W programie "Rolnik szuka żony" jeszcze nikt nie oświadczył się tak szybko /materiały prasowe

Zaręczyny w "Rolnik szuka żony": Krzysztof i Bogusia narzeczeństwem

"Rolnik szuka żony" przysparza widzom wielu emocji. 9. odcinek przyniósł ze sobą odpowiedzi na pytanie o to, jakiego wyboru dokonały Elżbieta oraz Kamila. Sporo działo się również u Krzysztofa, który wprawdzie już wcześniej stworzył związek z Bogusławą, ale teraz postanowił pójść o krok dalej - mężczyzna oświadczył się swojej wybrance! Wszystko działo się przed kamerami, a obecna przy wydarzeniu produkcja biła brawo zakochanym.

Co ciekawe, Krzysztof uklęknął przed swoją wybranką zaledwie kilka dni po tym, jak Bogusia pojawiła się w jego gospodarstwie.

Reklama

"Ja pewny jestem, że to jest miłość, nawet dzisiaj w Ełku byłem dla tej miłości po pierścionek. Nie ma już czasu na narzeczeństwo" - relacjonował.

Chociaż w programie "Rolnik szuka żony" już wcześniej miały miejsca podobne sytuacje, a pierścionek otrzymały Anna z 2. edycji oraz Agata z 6. odsłony programu, to jednak nigdy wcześniej do zaręczyn nie dochodziło tak wcześnie!

Nic więc dziwnego, że internauci ruszyli z komentarzami, chętnie dzieląc się swoimi przemyśleniami. Okazało się, że zachowanie Krzysztofa dość mocno poróżniło widzów...

"Rolnik szuka żony 8": Internauci komentują zaręczyny

Oświadczyny Krzysztofa z programu "Rolnik szuka żony" odbiły się szerokim echem w Internecie. Podczas gdy jedni użytkownicy sieci popierali decyzję rolnika, inni nieco mniej entuzjastycznie podeszli do zaistniałej sytuacji.

"Nie chcę być sceptyczny, ale po tak krótkim czasie oświadczyny to duże ryzyko, w drugiej edycji dobrze to się nie skończyło, tak czy inaczej trzymam kciuki", "Super, miło się na nich patrzy", "Jeśli są siebie pewni i to faktycznie przetrwa, to znaczy, że to była dobra decyzja. Nie nam oceniać, ale jeśli zdecydowali się na taki "poważny" krok, to powodzenia", "I mi się łezka w oku zakręciła. Cieszę się, mam nadzieję, że im się w życiu ułoży, bo tworzą fajną parę. Gratulacje" - pisali fani show.

"To było przerażające. Bogusia chyba nie odmówiła ze względu na kamery", "No błagam, to nie jest miłość, tylko desperacja", "Przyparta do muru... Chyba nie chciała powiedzieć 'nie'" - komentowali bardziej sceptyczni fani.

Jak widać, ostatni odcinek "Rolnika..." wywołał spore zamieszanie wśród odbiorców. Jak potoczą się dalsze losy uczestników? Tego dowiemy się, oglądając kolejny epizod programu! 10. odcinek pojawi się w TVP1 21 listopada o godz. 21:15.

Sabina Obajtek

Zobacz również:

"Rolnik szuka żony 8": Oświadczyny w programie?

"Rolnik szuka żony": Uczestnikom grożą wysokie kary. "Boją się rozmawiać" 

"Rolnik szuka żony 8": Kamila bezlitośnie krytykowana. "Żaden mężczyzna z nią nie wytrzyma"

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

RMF/INTERIA
Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony 7
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy