"Rolnik szuka żony"

Reklama

"Rolnik szuka żony 8": Kamila niezdecydowana, Stanisław tajemniczy [8. odcinek]

Niektórzy bohaterowie programu "Rolnik szuka żony 8" decyzje już podjęli. Inni muszą dokonać wyboru, który może zaważyć na ich dalszym życiu. Co tak naprawdę stało się w domach Kamili, Elżbiety, Krzysztofa, Stanisława i Kamila? Widzowie zobaczyli to w niedzielę, 7 listopada, w TVP1.

Niektórzy bohaterowie programu "Rolnik szuka żony 8" decyzje już podjęli. Inni muszą dokonać wyboru, który może zaważyć na ich dalszym życiu. Co tak naprawdę stało się w domach Kamili, Elżbiety, Krzysztofa, Stanisława i Kamila? Widzowie zobaczyli to w niedzielę, 7 listopada, w TVP1.
"Rolnik szuka żony 8": Czy Kamila i Tomasz zostaną parą? /materiały prasowe

"Dla rolników to już ostatni moment na randki, rozmowy i poznawanie kandydatek i kandydatów. Czas wyboru zbliża się nieubłaganie, ale zanim to nastąpi, może warto zapytać rodzinę i znajomych co sądzą o gościach?" - tak ósmy odcinek programu "Rolnik szuka żony" zapowiadali producenci.

Kogo wybierze Kamila?

"Po decyzji wczoraj wieczorem, czuję ulgę" - powiedziała Kamila, która odesłała Janka do domu. Teraz zostali u niej tylko Adam i Tomasz. Który ma większe szanse?

Reklama

"Nie chcę wywierać presji, ale będę o nią walczył" - stwierdził Tomasz. "Chciałbym być jej przyjacielem, facetem, dać jej miłość" - wyznał Adam.

Co na to Kamila? Choć wydaje się, że bliżej jej do Tomasza, Adam nie jest bez szans. Rolniczka zaprosiła na wycieczkę rowerową każdego z nich. "Myślę, że Adam dopiero teraz otwiera oczy. Jest bystry, nie wiem, czy nie za bardzo. Nie wiem, czy mnie to przyciąga czy odpycha" - wyznała Kamila. O Tomaszu powiedziała tak: "Dobrze nam się rozmawia, dobrze nam się spędza czas. To rozmowa płynie". "Bardzo mi na tobie zależy" - oświadczył wprost Tomasz.

A jak rolniczce poradzili rodzina i przyjaciele? Tata rolniczki optował za Adamem, ale cała reszta za Tomaszem. "Adam jest super do pracy, a Tomasz do życia prywatnego. Co tu robić?" - wyznała Kamila. "Adam to dusza towarzystwa, czy Tomasz cię nie znudzi?" - pytali przyjaciele. "Tego się boję" - przyznała rolniczka. "Tata nie będzie zadowolony" - powiedziała. Czyżby miała wybrać Tomasza?

Kogo wybierze Kamila? Tego dowiemy się za tydzień, na początku 9. odcinka.

Stanisław czy Marek? Co zrobi Elżbieta?

"Dzisiejszy dzień dla Marka będzie decydujący. Jeśli on nie odkryje kart, to nie wiem" - powiedziała na początku odcinka Elżbieta i zaprosiła mężczyznę na randkę. "Różne myśli krążą mi po głowie. Oni randkują, a ja jestem sam, ale ufam Eli" - powiedział Stanisław.

"Nie zamierzam się poddawać" - zapewniał Marek. "Widzisz we mnie zagadkę, bo nie dajesz mi dojść do słowa. Sama tyle mówisz" - powiedział kobiecie już w samochodzie. "Jesteś jak książka, która ma ciekawy wstęp, ale czy ja ją chcę przeczytać? Zainteresowania coraz mniej, a wtedy się zniechęcasz" - odparła metaforycznie Ela. "Miałeś największe szanse od samego listu" - dodała.

Okazało się, że w poprzedni wieczór Marek powiedział Elżbiecie, że najlepiej byłoby, gdyby wybrała Stanisława, czym wyprowadził ją z równowagi. "Już mu chciałam podziękować i to jeszcze przed randką" - wyznała.

"Ja wiem, że to cholernie ciężka sytuacja. Nie należę do ludzi, którzy rozpychają się łokciami, ale podobasz mi się. Mam nadzieję, że tą randką pomogłem sobie" - stwierdził Marek.

Jak Eli poradzili przyjaciele? "Będę brała pod uwagę, co powiedzą, ale ostateczny wybór będzie mój" - powiedziała. Większość wskazała na Stanisława, ale jednocześnie zasugerowali, że Ela wybierze jednak Marka. Co zrobi rolniczka?

Stanisław wciąż niezdecydowany

Stanisław wciąż chyba nie wie, co ma zrobić. Każda z dziewczyn jest zupełnie inna i żadnej nie dał odczuć, że jest nią bardziej zainteresowany.

"Czuję zmęczenie psychiczne tym, co się dzieje się dookoła. Dziewczyny nie są natarczywe, żadna nie chce przeskoczyć drugiej. Dają mi przestrzeń, żebym mógł to sobie wszystko przeanalizować" - stwierdził rolnik.

"Trzeba będzie podjąć jakąś decyzję. Cały czas zastanawiam się, kogo wybrać. Mam pewne przekonanie, kogo... nie wybiorę" - dodał.

Dziewczyny też nie są pewne, co zrobi rolnik. "Nie dał mi odczuć, że jest mną jakoś specjalnie zainteresowany. Wydaje mi się, że po randce z Roksaną wrócił jakiś inny" - powiedziała Ola. "Nie czuję się faworytką" - przyznała z kolei Roksana.

Tym razem na ostatnią już randkę wybrał się z Teresą. Rozmowa nie była porywająca, ale padło kilka pytań. "Jak to jest, że wybrałeś tak trzy różne osoby? Do końca nie będziesz wiedział, kogo wybrać" - powiedziała mu wprost Teresa.

"Boisz się samotności?" - zapytał ją Stanisław. "Nie na tyle, żeby na siłę musieć z kimś być" - odpowiedziała dziewczyna.

Rolnik nie zaprosił ani rodziny, ani przyjaciół, żeby pomogli mu w podjęciu decyzji. Kogo wybierze, to wielka zagadka.

Krzysztof zakochany w Bogusi

"Rolnik szuka żony i rolnik znalazł żonę" - oświadczył Krzysztof. Na palcu Bogusi widzowie mogli dostrzec pierścionek. Czyżby rolnik się oświadczył? "Nie za ciasny?" - zapytał Bogusi. "W sam raz" - odpowiedziała z uśmiechem.

Widać, że para oczu od siebie nie może oderwać. I nie tylko... "To jest coś pięknego, te dotyki, pocałunki. Wiadomo, o co chodzi" - wyznała Bogusia. "Brakuje mi dotyku, pieszczot, pocałunków, tego wszystkiego, co łączy dwoje ludzi, kiedy się kochają" - dodała wprost. "Wszystko w swoim czasie, ale widać, że i ja, i Bogusia tego chcemy" - przyznał rolnik.

Krzysztof zaprosił na ognisko nad jeziorem swoją rodzinę i sąsiadów. "Chcę się podzielić swoim szczęściem" - powiedział. "Widać, że zakochany", "Tak szczęśliwego Krzyśka dawno nie widziałam", "Zupełnie odmieniony" - mówili goście przed kamerami.

Kamil i Asia planują wspólną przyszłość

Kamil również nie musi się zastanawiać, jaką decyzję podjąć. Już w poprzednim odcinku zdecydował, że bliżej chce poznawać tylko Asię.

"Szczęście jest i nie zamierzam tego ukrywać" - przyznał rolnik. "Nie odczuwam presji przy Asi. Jakbyśmy się znali 20 lat, jest już jak żona, dogadujemy się bez słów. A te oczy to galaktyka" - dodał.

Kamil wybrał się z Asią na kajaki. Widać, że para lubi spędzać ze sobą czas.

Na grilla młody rolnik zaprosił rodziców i siostrę z mężem. "Byłam bardzo zestresowana, bo nie znałam siostry Kamila. Bałam się, jak mnie odbierze" - mówiła przed kamerami zestresowana Asia.

"Ze starszą siostrą mam bardzo dobry kontakt, wiele jej zawdzięczam. Zawsze była dla mnie wsparciem. Zależało mi, żeby poznała Asię" - wyznał Kamil. Okazuje się, że siostra wywróżyła mu Asię. "Kiedy Kamil wrócił z pierwszych randek i opowiedział o każdej z dziewczyn, tak sobie pomyślałam: Asia. To będzie ta" - opowiedziała przed kamerami.

Rodzice również bardzo polubili Asię. "Kiedy tak na nich patrzę, jak Kamil się tak uśmiecha, tak sobie myślę: Ale fajnie wyglądają. Będzie happy end" - wyznała mama rolnika. "Jakieś zauroczenie jest, wydaje się, że to już jest para. Przy Asi widać, że jest szczęśliwy i to bardzo" - dodał tata Kamila.

"Bardzo dobrze czuję się z rodziną Kamila" - przyznała Asia.

Kogo wybiorą pozostali bohaterowie programu? Tego dowiemy się za tydzień.

Zobacz również:

Adam Zdrójkowski po rozstaniu z Gąsiewską miał problemy

Piotr Gliński odpowiada na zarzuty. Chodzi o film "Śmierć Zygielbojma"

Gwiazda polskiego kabaretu walczy z rakiem!

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony 8
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy