"Rolnik szuka żony"

Reklama

"Rolnik szuka żony 8": Kamila cała we łzach. Co wydarzy się w 6. odcinku?

Co stanie się w szóstym odcinku programu "Rolnik szuka żony 8"? Na koniec poprzedniej części można było zobaczyć zapłakaną Kamilę. Czyżby do łez doprowadzili ją kandydaci, których zaprosiła do swego domu?

Co stanie się w szóstym odcinku programu "Rolnik szuka żony 8"? Na koniec poprzedniej części można było zobaczyć zapłakaną Kamilę. Czyżby do łez doprowadzili ją kandydaci, których zaprosiła do swego domu?
"Rolnik szuka żony 8": Kamila jest rozczarowana swoimi kandydatami? /materiały prasowe

Co w 5. odcinku działo się w domu Kamili?

Młoda rolniczka w piątym odcinku chciała zaskoczyć swoich kandydatów i ich obudzić. To była ich pierwsza noc w domu Kamili.

"Miała być niespodzianka, a tu oni już na nogach" - powiedziała. Panowie nie zdążyli nawet wypić kawy ani zjeść śniadania, a już zostali zagonieni do pracy. "Nawet kawy nie zdążyłem wypić" - powiedział Jan. "Odstawiajcie kubeczki, nie ma śniadania, idziemy do pracy" - dodał Adam, cytując słowa rolniczki.

Adam, Tomasz i Jan musieli wyszorować całą halę i umyć metalowe półki, na których mają rosnąć pieczarki. "Nie lecimy na czas, ale lecimy na jakość" - wołała Kamila.

Reklama

Po pracy była krótka gra w tenisa. "Adam mnie zaskoczył, szybko się uczy i wszystkim interesuje. Zaczyna doganiać chłopaków" - przyznała Kamila, która początkowo dawała mężczyźnie najmniejsze szanse.

Widać, że panom brakuje rozmowy sam na sam z Kamilą. "Chciałbym, żebyśmy mogli siebie poznać. Spędzić czas prywatnie, pójść na spacer, randkę. Brakuje mi rozmowy z Kamilą" - wprost powiedział Jan.

Na koniec dnia sama rolniczka przyznała, że jej również brakuje tego czasu sam na sam. "Chcę, żeby te randeczki już się zaczęły" - powiedziała.

W następnym odcinku zobaczymy, jak udadzą się te randki.

Zapłana Kamila: "Zrobili mi przykrość"

Chyba nie wszystko jednak pójdzie po myśli Kamili, bo pod koniec odcinka pokazano fragmenty tego, co widzowie zobaczą za tydzień. Widać zapłakaną Kamilę, która mówi, że panowie zrobili jej jakąś przykrość.

"Zrobili mi przykrość, może nawet o tym nie wiedzą" - mówiła przed kamerami. Można było również zobaczyć, że Kamila zabiera samochodem na randkę Adama. Czyżby coś stało się podczas tego spotkania? O co chodzi? Wszystkiego dowiemy się już 24 października.

Czytaj więcej:

Nie żyje gwiazda YouTube'a. Lubiano jego prostolinijność i poczucie humoru
Dariusz Gnatowski: W Krakowie mówiono na niego "Gnat"
To już koniec Spider-Mana?! Tom Holland żegna się z rolą?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony 8

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy