"Rolnik szuka żony"

Reklama

Najszybszy ślub w programie "Rolnik szuka żony"!

Bohaterowie ósmej edycji "Rolnik szuka żony" - Bogusia i Krzysztof - są już małżeństwem. Najpierw zaręczyli się po zaledwie pięciu dniach znajomości, a teraz stanęli przed ołtarzem.

Bohaterowie ósmej edycji "Rolnik szuka żony"  - Bogusia i Krzysztof - są już małżeństwem. Najpierw zaręczyli się po zaledwie pięciu dniach znajomości, a teraz stanęli przed ołtarzem.
Krzysztof i Bogusia są już po ślubie /Rolnik szuka żony TVP /Facebook


"Zwykle staramy się Wam nie zdradzać zakończenia żadnej z opowiadanych przez nas historii. Ale czasem szczęściem po prostu trzeba się podzielić ;) Dziś "TAK" powiedzieli sobie Bogusia i Krzysztof. GRATULACJE PS Więcej opowiemy Wam w świątecznym odcinku "Rolnika"" - czytamy na oficjalnym instagramowym koncie programu "Rolnik szuka żony".

Fotografię ze ślubu pary zmieściła także na Instagramie prowadząca program Marta Manowska. "Cudowni. Szczęśliwi. Wzruszeni. Jedziemy świętować" - napisała.

Reklama

"Rolnik szuka żony 8": Oświadczył się po pięciu dniach znajomości

Tempo tego związku zaskoczyło chyba wszystkich. W dziewiątym odcinku show, po pięciu dniach znajomości, Krzysztof oświadczył się Bogusi i został przyjęty.

Krzysztof, który już wcześniej dokonał wyboru, każdą chwilę spędzał z Bogusią. "Naprawdę niesamowicie się to potoczyło. Byłam przygotowana na wszystko: brałam pod uwagę także to, że będę odrzucona. Może jakbym nigdy nie miała styczności w gospodarstwie, to miałabym gorzej, ale ja się tu odnajduję (...)" - relacjonowała uśmiechnięta Bogusława.

Dodała także, że... nie wraca do domu na prośbę rolnika! "Jest cudownie - jest naprawdę pięknie" - mówił przed kamerami przejęty mężczyzna.

Zakochani powitali na pomoście Martę Manowską, a Krzysztof otwarcie wyznał, że "ma dziewczynę" oraz że kupił pierścionek! Nieco wcześniej szepnął Bogusi pytanie o to, czy zostanie jego żoną.

"Najszybsze narzeczeństwo ever!" - krzyknęła zaskoczona prowadząca.
 

Ślub miał być za pół roku

W kolejnym epizodzie rolnik jechał do swej ukochanej, aby poznać jej rodzinę.

"Bardzo się stresuję i przeżywam" - wyznała Bogusia, czekając na Krzysztofa. "Mama jest bardzo szczęśliwa. Nie spodziewaliśmy się, że to tak szybko się potoczy. Czuć, że jest extra" - przyznała jej córka.

"Fajne to uczucie być kochanym i kochać. Trudno to słowami opisać. Zależy mi, żeby Bogusia jak najszybciej zamieszkała u mnie" - powiedział Krzysztof. "Jest twardym człowiekiem, ale przy tym potrafi być czuły i delikatny. Wie, czego chce. Daje mi do zrozumienia, że mogę mu zaufać" - dodała Bogusia.

Potem rolnik poznał jeszcze siostrę swojej wybranki. Rodzina przyjęła Krzysztofa bardzo serdecznie. "To miły, ciepły, swojski chłopak, facet" - stwierdziła córka Bogusi. "Życzymy im wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia" - dodała siostra Bogusi.

Kobieta wzięła rolnika na basen, do groty solnej, a potem na spacer. Pojawił się temat oświadczyn, narzeczeństwa i... ślubu. Wszystko toczy się błyskawicznie. Okazuje się, że para rozmawiała już na ten temat.

"Tak wstępnie to za pół roku będzie się ślub" - powiedziała nieoczekiwanie Bogusia. Okazało się, że para zalegalizowała związek jeszcze w listopadzie.

"Rolnik szuka żony 8": Jak Krzysztof postawił na Bogusię?

Krzysztof w jednym z niedawnych odcinków show nie ukrywał, że Bogusia stała się dla niego bardzo ważna. Z tego też powodu rolnik najpierw pożegnał Swietłanę, a potem nie protestował, kiedy z dalszego udziału w programie zrezygnowała jego kolejna kandydatka - Kasia.

Krzysztof pożegnał ją i zajął się Bogusią. "Dał mi czas, żebym mogła ochłonąć z emocji. Z sercem podszedł do tego. Widział, że to bardzo przeżyłam" - wyznała Bogusia.

Rolnik bardzo zaangażował się w tę relację. "Jestem teraz szczęśliwy. Nie mogę w to uwierzyć. Lubię z nią przebywać, kocham ją. Myślę że to jest ta kobieta" - oświadczył podekscytowany. "Coś tam się zaczyna dziać. To jest w moim życiu coś niesamowitego. Myślę, że to uczucie będzie się pogłębiać" - wyznała szczęśliwa kobieta.

Widzowie byli nieco zdziwieni takim tempem u Krzysztofa, co wyrazili w komentarzach. Także tam pojawiło się sporo nieoficjalnych doniesień na temat dalszego rozwoju relacji Bogusławy i Krzysztofa...

Sekcja komentarzy szybko wypełniła się wpisami, stając się areną do wymiany informacji. Zdaniem niektórych użytkowników sieci związek Bogusi i rolnika szybko wkroczył na kolejny etap.

"Zawrotne tempo", "Szybko się Krzyś zakochał", Miłość niedowiarki, bo za miesiąc biorą ślub", "Ponoć już są zaręczeni i niebawem ślub" - pisali fani.

Czytaj również:

Dostawały wielkie pieniądze za seks? Ten film ujawni całą prawdę!

Wciąż zachwyca. Nie do wiary, że ma już 57 lat

Polka trafiła do szpitala w ciężkim stanie. Jak się teraz czuje?

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony 7
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy