Oscary 2022
Reklama

Oscary 2022: Śmieją się z Nicole Kidman. Została memem

Okazuje się, że policzek, jaki Will Smith wymierzył na gali oscarowej Chrisowi Rockowi ma kolejne konsekwencje. Obraz otwartych ze zdziwienia ust Nicole Kidman w reakcji na to wydarzenie właśnie stał się memem.

Okazuje się, że policzek, jaki Will Smith wymierzył na gali oscarowej Chrisowi Rockowi ma kolejne konsekwencje. Obraz otwartych ze zdziwienia ust Nicole Kidman w reakcji na to wydarzenie właśnie stał się memem.
Nicole Kidman /David Livingston /Getty Images

Do incydentu na oscarowej gali doszło po tym, jak Chris Rock zażartował ze sceny z Willa Smitha oraz jego żony, Jady Pinkett Smith. Komik odniósł się do wyglądu aktorki, stwierdzając, że mogłaby wystąpić w drugiej części "G.I. Jane" (w oryginalnym filmie z 1997 roku Demi Moore występuje z ogoloną głową).

Reklama

Jada Pinkett Smith na niewybredny żart prowadzącego zareagowała zniesmaczoną miną. Przypomnijmy, że gwiazda cierpi na chorobę autoimmunologiczną zwaną alopecją. Atakuje ona mieszki włosowe, co powoduje wypadanie włosów, a w konsekwencji całkowite łysienie.

Również dla jej męża było to zbyt wiele. Gwiazdor filmu "King Richard: Zwycięska rodzina" wstał i spoliczkował Rocka.

Gdy prezenter usiłował rozładować napięcie żartując, że Smith właśnie spuścił mu łomot, aktor odpowiedział mu krzycząc z widowni: "Nie wycieraj sobie pie... gęby moją żoną".

"Już nie będę. Wow, to zdecydowanie najwspanialsza noc w historii telewizji" - odparł Rock. W reakcji na ten incydent amerykańska telewizja przerwała na chwilę transmisję.

Po gali pojawiła się cała masa memów, wykorzystujących spoliczkowanie Rocka przez Smitha. Teraz karierę robi kolejny.

Jest na nim wyraźnie zszokowana Nicole Kidman z szeroko otwartymi ustami. I choć ujęcie zostało zrobione przed "ciosem" gwiazdora filmu "King Richard", nie przeszkadza to internautom do wykorzystywania go w tym kontekście.

Przypomnijmy, że dzień po oscarowej gali Will Smith publicznie przeprosił Chrisa Rocka za uderzenie go w twarz.

"Moje zachowanie podczas rozdania Nagród Akademii było niedopuszczalne i niewybaczalne. Żarty ze mnie to coś, z czym mogę żyć, ale dowcip o chorobie mojej żony to zbyt wiele, zareagowałem emocjonalnie" - przekazał w oświadczeniu opublikowanym w mediach społecznościowych laureat Oscara.

Zobacz również:

Oscary 2022: Najwięksi przegrani tegorocznej gali

Oscary 2022: Gliński o braku nagrody dla "Sukienki"

Oscary 2022: Głuchoniemy aktor laureatem Oscara! Kim jest Troy Kotsur?

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Nicole Kidman | Will Smith | Oscary 2022
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy