Najlepsze dokumenty

Reklama

"Zwierzęta z bliska": Powrót Krystyny Czubówny!

Na 10 listopada zaplanowano premierę przyrodniczego serialu Netfliksa "Zwierzęta z bliska". Narratorem polskiej wersji językowej jest Krystyna Czubówna.

Na 10 listopada zaplanowano premierę przyrodniczego serialu Netfliksa "Zwierzęta z bliska". Narratorem polskiej wersji językowej jest Krystyna Czubówna.
Krystyna Czubówna znów będzie narratorką przyrodniczej serii /Bartosz Krupa/Dzień Dobry TVN /East News

Zbliż się na wyciągnięcie ręki do największych gwiazd świata przyrody. Serial "Zwierzęta z bliska" to poruszająca, wciągająca i odkrywcza podróż do najwspanialszych miejsc, w których królują dzikie zwierzęta. Narratorem polskiej wersji językowej jest Krystyna Czubówna.

Krystyna Czubówna: Najpopularniejsza polska lektorka

Przypomnijmy, że Krystyna Czubówna zyskała popularność w latach 80. XX wieku jako lektorka w cyklu filmów dokumentalnych "Zwierzęta świata".

Ostatnio mogliśmy jej słuchać rok temu w serialu Juliusza Machulskiego "Mały zgon". Lektorka była głosem tłumacza na smartfonie, który pomaga w komunikowaniu się po polsku pewnemu fińskiemu mordercy.

Reklama

"W serialu od trzeciego do dziesiątego odcinka występuje postać Fina, płatnego zabójcy, którego wynajmuje mafia. Gra go aktor fiński, Pekka Strang, który w filmie mówi tylko w swoim rodzimym języku. Zabójca posługuje się translatorem z iPhone'a. Mówi po fińsku, a telefon odpowiada po polsku głosem Krystyny Czubówny" - wyjaśniał w rozmowie z PAP Life JUliusz Machulski. "Ten Fin podrzyna gardła, dusi, a tu co jakiś czas wybrzmiewa głos Krystyny. To jej zabawne" - opowiadał reżyser.

Kilka lat wcześniej w animacji "Gdzie jest Dory" usłyszeliśmy kilkukrotnie głos Krystyny Czubówny, która wyjątkowo wystąpiła w roli siebie samej!

Głos Krystyny Czubówny rozlega się w filmie z megafonu w Instytucie Oceanografii w Kalifornii, do którego tytułowa bohaterka dociera w poszukiwaniu swoich rodziców. Głos znajomej lektorki ciepło wita zwiedzających instytut. Nazwisko Krystyny Czubówny pada w filmie kilkakrotnie, głos bowiem grzecznie przedstawia się gościom.

Zobacz również: 

"Squid Game": "Nie pozwólcie dzieciom oglądać tego serialu"

"Carrie": Studniówka z piekła rodem

Lady Gaga nago promuje film "Dom Gucci"

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Krystyna Czubówna
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy