Depp kontra Heard
Reklama

Johnny Depp powróci na szczyt? Pojawi się na ważnej gali

Po wygranej w procesie przeciwko byłej żonie Amber Heard, Johnny Depp coraz śmielej wraca do życia publicznego. Aktor wyruszył w trasę koncertową z Jeffem Beckiem, niedawno media rozpisywały się o tym, że po 25 latach ponownie stanie za kamerą. To jednak nie koniec przecierania medialnego szlaku przez Deppa. Według informacji podanych przez "New York Post", gwiazdor ma uświetnić nadchodzącą galę MTV Video Music Awards, która odbędzie się 28 sierpnia.

Powołując się na osobę blisko związaną z produkcją tegorocznej gali, "New York Post" potwierdził obecność Deppa na tegorocznej ceremonii. Niestety, jak podaje serwis, aktor nie pojawi się na czerwonym dywanie osobiście, a jedynie za pośrednictwem wideokonferencji, co nie zmienia faktu, że to kolejny ważny przełom w jego karierze. Przypomnijmy, że oskarżenia o przemoc domową uczyniły z niego persona non grata. Dopiero wygrana w procesie przeciwko Amber Heard pozwoliła gwiazdorowi odbudować reputację i na powrót uczynić ulubieńcem publiczności.

Reklama

Johnny Depp zaskoczy widzów?

Choć gwiazda "Piratów z Karaibów" pozdrowi swoich fanów i gwiazdy zgromadzone na ceremonii za pośrednictwem transmisji wideo, uczyni to w wielkim stylu. Jak podaje informator serwisu, Depp zamierza przebrać się za astronautę. Kostium nie jest przypadkowy, bowiem nawiązuje do statuetki "księżycowej postaci", którą co roku odbierają laureaci nagrody przyznawanej przez MTV. Sam Depp w swojej karierze zdobył takich pięć .

Osoba, która potwierdziła udział Deppa w tegorocznej ceremonii zapewniła, że gwiazdor nie posiada się z radości. "Jest gotowy na swój powrót" - podkreślił informator. Serwis dotarł również do przedstawicieli gwiazdora, jednak ci nie skomentowali tych pogłosek.

Niewątpliwie to kolejny krok w karierze 59-letniego gwiazdora, który odbudowuje swoją pozycję w Hollywood. Będzie to bowiem pierwszy telewizyjny występ Deppa od czasu procesu dekady, który rozstrzygnięto na jego korzyść. 

PAP/INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Johnny Depp | Amber Heard
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama