Reklama

Reklama

"Zaginione miasto": Sandra Bullock została porwana [ZWIASTUN]

Paramount Pictures zaprezentował zwiastun przygodowego filmu "Zaginione miasto". Produkcja z Sandrą Bullock, Channingiem Tatumem i Bradem Pittem zapowiada się na pełne efektów specjalnych kino przygodowe.

Brad Pitt, Sandra Bullock i Channing Tatum w filmie "Zaginione miasto"

Błyskotliwa, ale samotna pisarka Loretta Sage (Sandra Bullock) pisze popularne powieści romantyczno-przygodowe, na okładkach których występuje model, Alan (Channing Tatum). Alan tak się wczuł w rolę, że naprawdę myśli, że jest "Dashem" z powieści.

Podczas trasy promującej swoją nową książkę Loretta zostaje porwana przez ekscentrycznego miliardera (Daniel Radcliffe), który ma nadzieję, że uda jej się doprowadzić go do skarbu starożytnego, zaginionego miasta z ostatniej powieści Loretty. Chcąc udowodnić, że Allan może być bohaterem w prawdziwym życiu, model wyrusza na ratunek. Wciągnięta w nieprawdopodobną przygodę w dżungli para będzie musiała współpracować, aby przetrwać. 

Reklama

Twórcy "Zaginionego miasta" nie unikają porównań do filmu "Miłość, szmaragd i krokodyl" i mają pełną ich świadomość. "Teraz nie kręci się już takich filmów. Przekonamy się więc, czy jesteśmy w stanie zaprezentować nową wersję takiego gatunkowego kina" - powiedział Channing Tatum w rozmowie z "Entertainment Weekly".

Z kolei jego partnerka na planie podkreślała, że w stosunku do filmu Zemeckisa dokonana została jedna wyraźna zmiana. Tym razem to kobieta będzie prawdziwą "heroiną", a mężczyzna u jej boku będzie miał więcej z tchórza niż z bohatera. "Dlatego jest w tym taka frajda. Bierzesz stare schematy i je odwracasz. Fajnie jest się bawić tą narracją mężczyzna-kobieta, bo można postawić ją na głowie. Nie są to już czasy, gdy kobiety miały swoje określone ekranowe role, a mężczyźni swoje. Teraz można w tym zamieszać i stworzyć zupełnie nową dynamikę. I właśnie to robimy" - stwierdziła Bullock.

Epizodyczną rolę zagra także Brad Pitt, który w trakcie czterech dni zdjęciowych wziął także udział w kaskaderskich scenach. Zarówno Bullock, jak i Tatum zgadzają się, że występ Pitta będzie największą atrakcją filmu.

Sandra Bullock i Chaning Tatum gwiazdami "Zaginionego miasta"

Jak przystało na przygodowy film z dżungli, na pierwszym zdjęciu z planu opublikowanym na Instagramie przez Channinga Tatuma widać dwójkę głównych bohaterów, którzy prężą się w wymyślnych pozach na potrzeby, jak się wydaje, materiałów promujących kolejną książkę filmowej pisarki. Tatum i Bullock stoją po pas w wodzie, a podpis dodany do fotografii głosi: "To nie jest zabawne... W ogóle nie jest zabawne!".

Premiera filmu "Zaginione miasto" została zaplanowana na 25 marca 2022 roku. Obraz reżyserują Aaron i Adam Dee. Scenariusz filmu napisali Seth Gordon i Dana Fox. Na ekranie, obok Tatuma, Bullock i Pitta, zobaczymy też: Daniela Radcliffe'a, Patti Harrison, Oscara Nuneza i Da’Vine'a Joya Randolpha.

Zobacz również:

Najważniejszy film roku wchodzi do kin!

Odkryta przez Polaka! To jemu zawdzięcza wielką karierę

Gwiazda złożyła nietypową obietnicę. Po latach żałuje?

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

INTERIA.PL/PAP
Dowiedz się więcej na temat: Sandra Bullock | Brad Pitt | Zaginione miasto

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje