Reklama

Z powodu ciąży miała problem ze scenami kaskaderskimi. Tak pocieszył ją Will Smith

Już niedługo do kin wejdzie czwarta część serii "Bad Boys". Obok Willa Smitha i Martina Lawrence'a wystąpiła między innymi Vanessa Hudgens. Aktorka była w czasie zdjęć w zaawansowanej ciąży, co wiązało się dla niej z wieloma trudnościami. Smith miał dla niej kilka słów otuchy.

Zdjęcia do "Bad Boys: Ride or Die" rozpoczęły się w marcu 2023 roku. Zostały jednak przerwane w lipcu z powodu strajku aktorów. Gdy ekipa mogła wrócić na plan, Hudgens, która debiutowała w trzeciej odsłonie serii jako Kelly, ekspertka od broni oddziału policji AMMO, była w zaawansowanej ciąży. 

Co Vanessa Hudgens usłyszała od Willa Smitha?

"Chodziło o to, by nakręcić wszystko bez pokazywania jej brzucha" - mówił Smith w rozmowie z Entertainment Weekly. Dla Hudgens największym wyzwaniem okazały się sceny kaskaderskie. Smith miał jej wtedy powiedzieć: "Nie martw się. Później powiesz swojemu dziecku, że było w tej scenie". 

Reklama

Hudgens oczekuje swojego pierwszego dziecka wraz z mężem, baseballistą Cole'em Tuckerem. Para zaczęła się spotykać w 2021 roku, a pobrali się w grudniu 2023 roku. 

Za reżyserię "Bad Boys: Ride or Die" odpowiadają Adil El Arbi i Bilall Fallah, twórcy trzeciej części. Poza Smithem, Lawrence'em i Hudgens na ekranie zobaczymy Tiffany Haddish, Joe Pantoliano, Rheę Seehorn, Erica Dane'a i Ioana Gruffudda. Film wejdzie do polskich kin 7 czerwca 2024 roku. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Bad Boys: Ride or Die | Will Smith | Vanessa Hudgens
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama