Reklama

Reklama

"Yesterday": Pokazy przedpremierowe

W ten weekend, 5-7 lipca, będzie można na pokazach przedpremierowych obejrzeć film "Yesterday". Które kina pokażą muzyczną produkcję?

W ten weekend, 5-7 lipca, będzie można na pokazach przedpremierowych obejrzeć film "Yesterday". Które kina pokażą muzyczną produkcję?
Lily James i Himesh Patel w scenie z "Yesterday" /materiały dystrybutora

Są takie filmy, do których wracamy często i za każdym razem bawią nas i wzruszają z tą samą siłą. Nawet jeśli oglądamy je dwudziesty raz. Takimi filmami są na przykład "Notting Hill" i świąteczny klasyk "To właśnie miłość".

Tak się składa, że autorem scenariuszy do obu wymienionych komedii romantycznych jest Richard Curtis. Wiele wskazuje na to, że jego najnowsze dzieło - "Yesterday" wkrótce dołączy do tych evergreenów. Bo "Yesterday" ma w sobie wszystko, czego oczekujemy od komedii romantycznej. Ale ma jeszcze coś - piosenki The Beatles!

Reklama

"Yesterday" działa jak energia słoneczna. Rozluźnia nas, odpręża, patrzymy na ekran i uśmiechamy się, dlatego też wydaje się idealnym filmem na lato. W obsadzie m.in. Himesh Patel, Lily James i Kate McKinnon, ale show kradnie... Ed Sheeran - każdą sceną, w której się pojawia.

Już w ten weekend (5-7 lipca) film będziemy mogli zobaczyć w kinach:

- wszystkie kina sieci Helios (oprócz Gniezna)
- Białystok: Forum
- Katowice: Światowid
- Kędzierzyn-Koźle: Twierdza
- Kraków: Kika, Kijów. Centrum, Mikro, Pod Baranami
- Lublin: Bajka
- Nowy Sącz: Sokół
- Olsztyn: Awangarda
- Poznań: Rialto
- Szczecin: Pionier
- Ustka: Delfin
- Warszawa: Atlantic, Kinoteka, Wisła
- Wolbrom: Radość
- Wrocław: DCF, Oh Kino


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Yesterday (film)

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy