Reklama

Reklama

"Wyjdź za mnie": Jennifer Lopez opowiada cały film w minutę

11 lutego na ekrany kin trafi komedia romantyczna "Wyjdź za mnie". W najnowszym materiale promocyjnym Jennifer Lopez w jedną minutę opowiada cały film.

11 lutego na ekrany kin trafi komedia romantyczna "Wyjdź za mnie". W najnowszym materiale promocyjnym Jennifer Lopez w jedną minutę opowiada cały film.
Owen Wilson i Jennifer Lopez w filmie "Wyjdź za mnie" /UIP /materiały prasowe

Komedia romantyczna "Wyjdź za mnie" spróbuje odpowiedzieć na pytanie o to, czy ludzie z dwóch zupełnie różnych światów są w stanie znaleźć miejsce, w którym mogą być razem.

"Wyjdź za mnie": O czym opowiada film?

Bohaterką filmu jest światowej sławy wokalistka (w tej roli Jennifer Lopez), która podczas ślubu transmitowanego na cały świat dowiaduje się, że jej narzeczony (Maluma) ją zdradził. Zdesperowana gwiazda wybiera z tłumu fanów przypadkowego mężczyznę i proponuje mu ślub. Wybrany przez nią rozwiedziony nauczyciel matematyki (Owen Wilson) przyjmuje niespodziewaną propozycję.

Reklama

Studio Universal Pictures zdecydowało, że jednocześnie z premierą kinową film trafi również na platformę streamingową Peacock.

"Wyjdź za mnie" w kinach i na streamingu

Pierwotnie szefowie studia Universal planowali premierę filmu "Wyjdź za mnie" wyłącznie w kinach, jednak zrewidowali swoje oczekiwania widząc, jak wygląda obecnie sytuacja branży kinowej. A ta, mówiąc delikatnie, jest nieciekawa, zwłaszcza w przypadku filmów, które nie są częścią dużych serii filmowych. Podczas gdy komiksowe filmy Marvela i produkcje pokroju "Szybkich i wściekłych" biją kasowe rekordy pandemii, reszta notuje niezadowalające wyniki kasowe.

Studio Universal próbuje różnych strategii, które mają zapewnić maksymalizację zysku. Niedawno ogłosiło, że większość filmów, których jest dystrybutorem, trafi na platformę streamingową Peacock po 45 dniach od ich premiery kinowej. Znacząco skraca to okres tzw. "okna", czyli okresu pomiędzy premierę kinową a premierą na innych nośnikach i streamingu. Przed pandemią COVID-19 okres ten wynosił od 90 do 120 dni.

Mimo tych zabiegów studio Universal Pictures nie uniknęło wpadek. Taką był m.in. słaby wynik kasowy musicalu "Drogi Evanie Hansenie", który został pokazany wyłącznie w kinach.

Zobacz również:

Gwiazda filmów porno w szpitalu. Cierpi na rzadką chorobę

Jazda bez trzymanki? To najbardziej szalony film roku!

Znany pisarz znieważył prezydenta RP? Jest wyrok sądu!

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Wyjdź za mnie (2022)

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL