Reklama

Reklama

Will Smith: Męski symbol seksu

W wydanej właśnie autobiografii Will Smith stwierdził, że symbolem seksu stał się dzięki scenie z filmu "Bad Boys", w której biegnie w rozpiętej koszuli za bandytami jadącymi samochodem. Przed nakręceniem tego ujęcia stoczył jednak batalię z reżyserem Michaelem Bayem, który chciał, by aktor był nagi od pasa w górę. Dziś Smith jest zadowolony, że poszedł na kompromis, bo dzięki temu poczuł uwielbienie kobiet.

Will Smith

"Bad Boys" to nakręcony w 1995 roku komediowy film akcji wyreżyserowany przez Michaela Baya. Will Smith zagrał w nim Mike'a Lawraya policjanta, który pracuje w wydziale antynarkotykowym w Miami. Z okresu pracy przy tym filmie Smith w swojej autobiografii przytoczył ciekawą opowieść.

Will Smith: Bez koszulki

"Pewnego dnia Michael Bay i ja weszliśmy w duży spór. To był czas, kiedy pierwszy raz zacząłem ćwiczyć. Przytyłem pięć kilogramów i po raz pierwszy w życiu miałem mięśnie. Jest słynna scena, w której moja postać biegnąc, goni samochód na moście. Michael żądał, żebym zagrał tę scenę bez koszulki" - wspomina aktor.

Reklama

Smith próbował przekonać reżysera, że to będzie wyglądało śmiesznie i nienaturalnie. Ale Bay argumentował, że w miejscu, gdzie kręcony jest film, czyli w Miami, nie będzie to czymś dziwnym. Aktor dodał, że opierał się temu pomysłowi także dlatego, że wówczas nie czuł się jeszcze pewnie w swoim ciele. Myśl o tym, że przez cały dzień miałby stać bez koszulki wśród członków ekipy, zawstydzała go.

Jednak Bay był uparty. "Bez koszuli, stary! Po prostu ją zdejmij. Zaufaj mi i rób to, co mówię. Próbuję zrobić z ciebie superbohatera!" - stwierdził kategorycznie reżyser. W końcu znaleźli kompromis - postać Smitha ma na sobie koszulę, ale rozpiętą. Aktor, nim zagrał tę scenę, przez cztery miesiące trenował bieganie pod okiem trenera.

Po nakręceniu pościgu Bay był zachwycony."Klepnął mnie w moją nagą klatkę piersiową i krzycząc na całe gardło, powiedział: 'Właśnie zrobiłem z ciebie pie... gwiazdę filmową!'" - opowiada Smith.

Will Smith uprzedmiotowiony

Film odniósł duży sukces kasowy, zmienił też sposób, w jaki Smitha postrzegali ludzie. Aktor pamięta, że podczas pierwszego weekendu, kiedy wyświetlano "Bad Boys", usłyszał na sali kinowej westchnienie kobiety zachwyconej tym, jak prezentował się podczas sceny pogoni.

"To był pierwszy raz, kiedy doświadczyłem seksualnej reakcji kobiety na moją męskość. Do tamtego momentu do przyciągania kobiet wykorzystywałem poczucie humoru. A tu stałem się uprzedmiotowiony. To było cudowne" - napisał w swoim pamiętnikach gwiazdor.

Polska wersja autobiografii gwiazdora zatytułowana "Will" ukaże się 24 listopada.

Czytaj więcej:

Kami Durczok nie żyje. Gdzie i kiedy pogrzeb?

Zdewastowano rodzinny grób rodziny Macieja Stuhra

Damięcki stracił pracę przez Kurdej-Szatan? "Obrzydliwe kłamstwo"!

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

PAP/INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Smith Will

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL