Reklama

Wielozadaniowy Tomasz Oświeciński

​Aktor-amator Tomasz Oświeciński, któremu popularność przyniósł film "Pitbull", realizuje się na wielu polach. Zagrał w teledysku z Dodą, jest jednym z uczestników programu "Top Chef. Gwiazdy od kuchni", poprowadzi też show o sztukach walki.

​Aktor-amator Tomasz Oświeciński, któremu popularność przyniósł film "Pitbull", realizuje się na wielu polach. Zagrał w teledysku z Dodą, jest jednym z uczestników programu "Top Chef. Gwiazdy od kuchni", poprowadzi też show o sztukach walki.
Tomasz Oświeciński na planie filmu "Pitbull: Nowe porządki" /Gałązka /AKPA

Już w listopadzie Tomasza Oświecińskiego zobaczymy w kolejnej części "Pitbulla" - "Niebezpieczne kobiety". Ten aktor-amator i pasjonat kulturystyki pojawi się w też w teledysku, jaki będzie towarzyszył filmowi. Główną gwiazdą klipu jest Doda - to ona śpiewa piosenkę ze ścieżki dźwiękowej "Pitbulla". "Bardzo dobrze grało mi się z Dodą. Byłem zaskoczony, jak bardzo jest profesjonalna. Nie wiedziałem, że tak dobrze radzi sobie aktorsko" - mówi PAP Life Oświeciński.

Tomasz miał w przeszłości związki z "branżą muzyczną", ale bynajmniej nie jako wokalista. "Byłem szefem ochrony w warszawskich klubach nocnych. To była ciężka praca, ale bardzo dużo mi dała, bo poznałem wielu ludzi. Pracowałem nawet w klubie, gdzie przez noc przewijało się 3,5 tysiąca ludzi" - wspomina.

Reklama

Jeśli śpiewa, to dla córki Mai. Gdy była młodsza, Tomasz recytował jej wiersze i śpiewał piosenki, które wcześniej przypominał sobie w Internecie. Był to jego sposób na to, by Maja nie płakała. Odgrywał też z nią różne scenki. "To zaowocowało tym, że moje dziecko już od dwóch lat gra w serialu 'Na Wspólnej'. Maja poszła na casting i wygrała go" - wspomina Oświeciński. Niedawno wrzucił na Facebooka wideo, pokazujące, jak wspólnie z córką w samochodzie śpiewa piosenkę "Kasa, kasa, kasa".

W teledysku do "Niebezpiecznych kobiet", jak i samym filmie Vegi, da się zauważyć, że Oświeciński wyraźnie schudł. "Przygotowując się do roli w nowym 'Pitbullu', trenowałem trzy miesiące i schudłem do swojej roli 11 kilogramów. Mój bohater trafił do więzienia na dożywocie, więc chciałem, żeby coś zmieniło się w jego wyglądzie" - opowiada. Jak wypadła jego kreacja, przekonamy się 11 listopada, gdy film trafi do kin.

Jesienią Oświecińskiego zobaczymy też w programie Polsatu "Top Chef. Gwiazdy od kuchni". Aktor będzie gotować w studiu razem z innymi znanymi osobami. "Od 27 lat trenuję na siłowni i przygotowuję sobie sam posiłki, więc jakieś pojęcie o kuchni mam. Jednak nie jestem wirtuozem" - ocenia swoje kwalifikacje. Poza tym w TVN Turbo Oświeciński poprowadzi program "1 na 1 walka na style", poświęcony sztukom walki.

INTERIA.PL/PAP
Dowiedz się więcej na temat: Tomasz Oświeciński

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy