Reklama

"Wieloryb": Brendan Fraser zagrał rolę życia. Gdzie obejrzeć oscarową produkcję?

Film "Wieloryb" przez długi czas chwytał za serca widzów. Brendan Fraser w pełni zaangażował się do roli mężczyzny chorego na otyłość. Ta kreacja przyniosła mu Oscara za najlepszego aktora pierwszoplanowego. Gdzie można obejrzeć film?

"Wieloryb": O czym opowiada film?

Charlie (Brendan Fraser) już od lat żyje na marginesie świata. Uwięziony w małym mieszkaniu przez chorobliwą otyłość. Odrzucony, nie bez powodu, przez swoich bliskich, samotnie zmierza w życiową przepaść. Wystarczy jednak jeden impuls, jedno spotkanie, by zapalić w nim płomień nadziei na to, że jeszcze nie wszystko stracone. Charlie podejmuje próbę nawiązania dawno utraconego kontaktu z nastoletnią córką. Wie, że czeka go niesłychanie trudne spotkanie. Zdaje sobie sprawę, że ryzykuje utratę ostatniego złudzenia. Gotów jest jednak podjąć to ryzyko z wiarą, że także dla niego jest jeszcze szansa na odkupienie.

Reklama

"Wieloryb": Niezwykłe poświęcenie Frasera

Brendan Fraser w "Wielorybie" jest niemal nie do poznania - aby wiarygodnie wcielić się w ważącego prawie 300 kilogramów mężczyznę, aktor musiał drastycznie przytyć. Przystojny wysoki brunet o zawadiackiej twarzy zmienił się w zmęczonego życiem mężczyznę, którego zagrażająca życiu nadwaga nie pozwala nie tylko normalnie funkcjonować, ale nawet samemu wstać z kanapy. Aktor zakładał na planie kostium, który ważył ponad 130 kilogramów. 

"Wieloryb": Gdzie obejrzeć film?

Oscarowy film "Wieloryb", z Brendanem Fraserem w roli głównej dostępny jest w serwisie Player.pl od wtorku 9 maja.

Zobacz też:

Marta Stalmierska: Jak się z czymś nie zgadzam, to mówię o tym [wywiad]

Natalie Portman: Gwiazda zawita do Poznania! Wystąpi na konferencji Inpact'23

"Mała Syrenka": Widzowie zachwyceni filmem Disneya. Są pierwsze recenzje

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Wieloryb | Brendan Fraser
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy