Reklama

Reklama

Weronika Rosati w "Gangu Wiewióra"

Rozpoczęły się nagrania dubbingu do filmu "Gang Wiewióra". Jako pierwsza do studia nagraniowego weszła Weronika Rosati, która wciela się w rolę seksownej Ilony. Animacja trafi do kin 4 lipca.

Aktorka ma już na swoim koncie role dubbingowe. Jak sama twierdzi bardzo lubi pracę przy tego typu produkcjach, ponieważ daje jej wiele satysfakcji.

"Dużym wyzwaniem dla aktora jest moment, gdy całą swoją ekspresję trzeba wyrazić tylko głosem, nie można niczego dograć gestami czy miną" - tłumaczy.

Weronika bez wahania użyczyła swojego głosu femme fatale Ilonie. "Ilona do złudzenia przypomina mi moją ulubioną aktorkę z lat czterdziestych i pięćdziesiątych - Lanę Turner. Nie mogłam sobie wymarzyć lepszej roli" - przekonuje Rosati.

"Gang Wiewióra" to komedia do chrupania dla całej rodziny. Opowieść o wiewiórze, który organizuje szajkę zwierzaków, by napaść na sklep z orzechami.

Reklama

Spiżarnia pełna orzechów to marzenie każdej wiewiórki. Nie inaczej jest w przypadku Surly'ego - nieco gburowatego mieszkańca miejskiego parku. Gdy w jego pobliżu odkrywa sklep z orzechami, ma tylko jeden cel. Dobrać się do zgromadzonych wewnątrz skarbów. Zaczyna organizować ekipę, by zrealizować skok, który ustawi ich... na całą zimę.

Ciekawi Cię, co w najbliższym czasie trafi na ekrany - zobacz nasze zapowiedzi kinowe!

Chcesz obejrzeć film? Nie możesz zdecydować, który wybrać? Pomożemy - poczytaj nasze recenzje!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Gang Wiewióra

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje