Reklama

Venom kontra Spider-Man? Tom Hardy nalega!

Tom Hardy chce przekonać producentów, aby w kolejnym filmie Venom zmierzył się z Spider-Manem. Co na to twórcy?

Tom Hardy chce przekonać producentów, aby w kolejnym filmie Venom zmierzył się z Spider-Manem. Co na to twórcy?
Tom Hardy ma plany na dalsze losy Venoma /Max Mumby/Indigo /Getty Images

Venom zmierzy się ze Spider-Manem?

Tom Hardy, brytyjski aktor, który już dwa razy zagrał Venoma, wpadł na pomysł kontynuacji komiksowej serii. Gwiazdor próbuje przekonać szefów Marvel Studios i Sony Pictures, aby zgodzili się na powstanie filmu, w którym Venom zmierzy się ze Spider-Manem.

W wywiadzie dla magazynu "Esquire" Tom Hardy opowiedział o swym pomyśle na ciąg dalszy marvelowskiej serii o Venomie. Co wymyślił aktor?

Film "Venom 2: Carnage" będzie miał światową premierę 17 września, ale Hardy ma już pomysł na trzecią część serii. Aktor chce, by Venom spotkał Spider-Mana. Tym bardziej że ich rywalizacja świetnie sprawdzała się na kartach komiksu.

Reklama

Czytaj również: Tom Hardy nowym Bondem?

Tom Hardy opowiedział o swym pomyśle

"Byłoby to zmarnowaną szansą, gdybym nie próbował. To oczywiście bardzo ciężkie zadanie i nie dla jednej osoby. Wymagające dyplomacji, inteligencji i lepszej znajomości realiów rynkowych" - wyznał Hardy.

"Gdyby jednak obie strony były chętne, a ponadto czerpały z tego korzyści, to nie widzę powodu, dla którego ten projekt nie miałby zostać zrealizowany" - dodał.

Aktor podkreślił, że oczywiście, aby zrealizowano kolejny film, najpierw "Venom 2: Carnage" musi odpowiednio dużo zarobić w kinach, ale według jego rozeznania studio już teraz jest zadowolone z tego projektu.

Czytaj więcej: Tom Hardy jako Al Capone. Jest zwiastun!

PAP/INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Tom Hardy | Venom (film) | Spider-Man
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy