Reklama

Reklama

Tydzień pełen nowości w Netfliksie i HBO Max! Co pojawi się na platformach?

Choć koniec wakacji zbliża się nieubłaganie, właściciele platform streamingowych robią wszystko, by umilić użytkownikom ostatnie dni sierpnia. Jeszcze w tym miesiącu na Netfliksie i HBO Max pojawi się premierowo kilka filmów i seriali. Polskich widzów szczególnie może zainteresować nowy serial komediowy Łukasza Ostalskiego - "Gry rodzinne", który zadebiutuje na Netfliksie 31 sierpnia. Co wiemy o produkcji?

"Gry rodzinne": Nowy polski serial na Netfliksie [premiera 31 sierpnia]

31 sierpnia na Netfliksie pojawi się nowy polski serial komediowy. 

Reżyserem produkcji jest Łukasz Ostalski, a autorką scenariusza Agnieszka Pilaszewska. Za zdjęcia odpowiada Mikołaj Łebkowski. W roli Kaśki zobaczymy Elizę Rycembel, a na ekranie towarzyszą jej m.in. Bartosz Gelner, Piotr Pacek, Izabela Kuna, Edyta Olszówka i Paweł Deląg. W pozostałych rolach wystąpią Marek Kalita, Anna Romantowska, Małgorzata Mikołajczak, Adrian Zaremba, Dominika Kluźniak, Agnieszka Suchora, Cezary Kosiński.

Fabuła przedstawia się następująco: W dniu ślubu studentki medycyny Kaśki z zamożnym chirurgiem plastycznym Janem, rodziny młodej pary zdają sobie sprawę, że jedyne co ich łączy to sekrety i kłamstwa. Tajemnice obu stron zostaną ujawnione podczas uroczystości ślubnej.

Reklama

Premiery na Netfliksie

Poza polską produkcją w ostatnich dnia sierpnia na Netfliksie pojawią się kolejne sezony uwielbianych przez widzów seriali. Już 30 sierpnia na platformę trafi trzeci sezon serialu dokumentalnego "Wyznania morderców", w których twórcy prezentują wywiady przeprowadzone z więźniami osadzonymi w celi śmierci. Dokument o prawdziwej zbrodni zadebiutował na platformie w 2018 roku i wciąż cieszy się niesłabnącą popularnością.

Netflix to jednak nie tylko seriale. Streamingowy gigant w ostatnim tygodniu wakacji zaserwuje widzom sporo filmowych premier. Widzowie będą mieli okazję zobaczyć m.in. thriller "Miłość dla dorosłych" (premiera 26 sierpnia), dramat "Ona tu rządzi" (premiera 29 sierpnia), czy brytyjską produkcję "Przypadkowy przechodzień" (premiera 31 sierpnia).

Nowości w HBO Max

Równie ciekawie ostatni tydzień wakacji zapowiada się w HBO Max. Platforma przygotowała kilka niespodzianek dla widzów. Już dziś fani horroru będą mogli obejrzeć film "Resident Evil: Witajcie w Raccoon City" (Resident Evil: Welcome To Raccoon City)

Oto jak prezentuje się fabuła produkcji: Niegdyś kwitnąca życiem siedziba giganta farmaceutycznego Umbrella Corporation, Raccoon City, jest teraz umierającym miastem... Grupa ocalałych musi współpracować, aby odkryć prawdę stojącą za tym upadłym miejscem.

Poza obrazem Johannesa Robertsa, platforma przypomni dwa kultowe seriale. Od 28 sierpnia w HBO Max będzie można obejrzeć cztery sezony serialu "Ostry dyżur".

"Ostry dyżur VII-X" ("ER" VII-X) - kultowy już serial opowiadający o pracy izby przyjęć fikcyjnego miejskiego szpitala County General i życiu jego oddanych lekarzy. W obsadzie m.in. Noah Wyle, Maura Tierney, Sherry Stringfield czy George Clooney.

30 sierpnia natomiast platforma dołączy do swojej biblioteczki dziewięć sezonów hitowego serialu "The Office".

"Biuro I-IX " ("The Office" I-IX)  - serial oparty na popularnej brytyjskiej komedii odcinkowej pod tym samym tytułem. Akcja Biura koncentruje się na Dunder Mifflin - firmie ze Scranton w Pensylwanii zajmującej się papierem. Przy pomocy stylu mockumentary, znanego z oryginalnego formatu, serial przedstawia zmagania z losem biedaków pracujących w społecznie dusznym środowisku pod kierownictwem szefa z urojeniami (w tej roli świetny Steve Carell).

Zobacz również:

Weekend w kinie: Młodzi kochankowie i polskie małżeństwo

"Kryptonim Polska": Zobacz najnowszy fragment!

"Elvis" w HBO Max. Znamy datę premiery!  

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Netflix | HBO Max

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL