Reklama

Reklama

"Kryptonim Polska": Zobacz najnowszy fragment!

Miłość nie zna granic! Nawet po obu stronach ideologicznego konfliktu, nawet w kajdankach, nawet w… policyjnej więźniarce. Pola i Staszek to para zakochanych, ale ona nie wie o swoim wybranku jednego – nie jest tym, za kogo się podaje. Kiedy starcie narodowców i antify pod białostockim kebabem pozwoli odkryć jej prawdę, a podlaska policja zatrzyma obie strony konfliktu, dojdzie do konfrontacji i odkrycia kart. Czy ich uczucie przetrwa tę najcięższą próbę? A może zainspirują innych do porzucenia topora wojennego? Zobaczcie najnowszy fragment filmu "Kryptonim Polska" – w kinach od 2 września!

"Kryptonim Polska" to zaskakująca i pełna gwiazd komedia o absurdach naszej rzeczywistości i tematach, których w polskim kinie jeszcze nie było. Dwa zwalczające się środowiska, dwa przeciwstawne pomysły na życie, a w tym wszystkim ona i on... I miłosne uczucie wystawione na największą próbę. Za dobrą zabawę i konkretną dawkę humoru ręczą bezbłędni aktorzy: Borys Szyc i Maciej Musiałowski, w rolach radykalnie niezdarnych narodowców-pechowców, oraz Piotr Cyrwus, Cezary Pazura i debiutująca na dużym ekranie Magdalena Maścianica. Przygotujcie się na pełen luz, salwy śmiechu, wartką akcję i kompletny brak cenzury.

Reklama

"Kryptonim Polska": Zobacz najnowszy fragment filmu

Gdyby nie kontuzja, Staszek (Maciej Musiałowski) byłby dziś gwiazdą Ekstraklasy. Gdyby nie złamane serce, Pola (Magdalena Maścianica) nadal mieszkałaby w Warszawie. Gdyby nie przypadek, prawdopodobnie nigdy by się nie spotkali. I nie doszłoby do wydarzeń, o których będzie mówił cały kraj. Ale co się stało, to się nie odstanie i tak oto zaczyna się prawdziwa jazda bez trzymanki. Bo on to miejscowy zadymiarz i narodowiec z grupy Romana (Borys Szyc). Ona zaś - aktywistka i uosobienie wszystkiego z czym Staszek i jego radykalni kumple poprzysięgli walczyć. Czy ich miłość ma jakikolwiek szanse i sens? Trudno powiedzieć, jeszcze trudniej przewiedzieć, lecz to co zaczęła strzała amora, skończy się prawdziwą lawiną komicznych zajść, w których udział wezmą media, politycy, zagraniczni goście, jeden dziarski ksiądz i masa osób z totalnie różnych parafii.

Film wsparty finansowo przez Polski Instytut Sztuki Filmowej.

 

 

materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Kryptonim Polska | Borys Szyc

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL