Reklama

Reklama

Tom Holland zagra Freda Astaire'a

25-letni Tom Holland zamieni strój Spider-Mana na taneczne buty. Jak sam oficjalnie potwierdził, wcieli się w postać Freda Astaire'a, legendarnego tancerza i aktora w filmie biograficznym przygotowywanym przez studio Sony.

Tom Holland

Tom Holland w pocie czoła promuje swój najnowszy film "Spider-Man: Bez drogi do domu". W trakcie wywiadu z agencją "Associated Press", aktor odniósł się jednak nie tylko do najnowszej odsłony przygód Człowieka-Pająka, ale też do coraz głośniejszych plotek na temat filmu o Fredzie Astairze. "Scenariusz przyszedł jakiś tydzień temu. Jeszcze go nie czytałem. Sami mi go dali" - potwierdził swój udział w tym projekcie Holland.

Reklama

Tom Holland jako Fred Astair

Aktor rozmawiał już z Amy Pascal na ten temat. "Wcześniej zadzwoniła do mnie na FaceTime. Akurat brałem kąpiel. Miło sobie pogadaliśmy o tym, że zagram rolę Freda Astaire'a" - kontynuował młody aktor.

Obsadzenie go w roli tak kultowej postaci nie jest zaskakujące, biorąc pod uwagę przeszłość aktora. W latach 2008-2010 na deskach londyńskiego West Endu wcielał się rolę tytułową w musicalu "Billy Elliot".

W swojej karierze Fred Astaire wystąpił w ponad 30 filmowych musicalach. Przez ponad siedem dekad można go było też oglądać na deskach Broadwayu i West Endu. Jeden z najlepszych współczesnych tancerzy w historii był też częścią popularnego duetu tanecznego, który tworzył wraz z Ginger Rogers.

Nie jest to jedyny przygotowywany obecnie projekt, którego bohaterem będzie Fred Astaire. W filmie biograficznym Amazon Studios w tę rolę wcieli się Jamie Bell, a partnerować mu będzie Margaret Qualley, która zagra Ginger Rogers. Produkcja ta skupi się na trwającej w latach 1933-1949 karierze wspomnianego wyżej duetu. Co ciekawe, Jamie Bell też ma na koncie rolę Billy'ego Elliota - zagrał ją w filmie, który stał się inspiracją dla musicalu z Tomem Hollandem.

Zobacz również: 

"Sanatorium miłości": Zbyszek oświadczył się Ani na oczach milionów widzów!

Najsłynniejsze filmowe oblicza świętego Mikołaja

Tomasz Stockinger zarażony koronawirusem. Przejmujące nagranie aktora!

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

PAP/INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Tom Holland | Fred Astaire

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje