Reklama

Reklama

Tom Cruise: Niezwykłe zdjęcie z planu "Mission: Impossible 8"

Reżyser filmu "Mission: Impossible - Dead Reckoning Part One", Christopher McQuarrie, złożył Tomowi Cruise'owi życzenia z okazji 60. urodzin, publikując na Twitterze niezwykłe ujęcie z czekającego na premierę obrazu. Widzimy na nim gwiazdora wiszącego na skrzydle wykonującego podniebną ewolucję samolotu.

Reżyser filmu "Mission: Impossible - Dead Reckoning Part One", Christopher McQuarrie, złożył Tomowi Cruise'owi życzenia z okazji 60. urodzin, publikując na Twitterze niezwykłe ujęcie z czekającego na premierę obrazu. Widzimy na nim gwiazdora wiszącego na skrzydle wykonującego podniebną ewolucję samolotu.
Tom Cruise w scenie z filmu "Mission: Impossible - Dead Reckoning Part One" /@chrismcquarrie /Twitter

Tom Cruise świętował w niedzielę 60. urodziny. Christopher McQuarrie zrobił fanom aktora nie lada niespodziankę, publikując niezwykłe kaskaderskie ujęcie z gwiazdorem.


"Mission: Impossible - Dead Reckoning Part One" - tak zatytułowany będzie siódmy film serii "Mission: Impossible". Wytwórnia Paramount Pictures ujawniła tytuł oczekiwanej produkcji pod koniec podczas prezentacji w ramach konwentu CinemaCon.

Pierwsze fragmenty filmu pokazywano na CinemaConie już w 2021 roku. Tom Cruise miał przez rok przygotowywać się do scen kaskaderskich. W tym czasie wykonał 13 tysięcy skoków na motocyklu i 500 skoków na spadochronie.

Reklama

Premiera filmu zaplanowana jest na 14 lipca 2023.

"Mission: Impossible 7": Kaskaderski popis Toma Cruise'a

Wszystkie te przygotowania niezbędne były do najbardziej niebezpiecznego popisu kaskaderskiego, jaki do filmu "Mission: Impossible 7" wykonał Tom Cruise. Był to skok na motocyklu z potężnego norweskiego klifu. Grany przez Cruise’a agent Ethan Hunt spada później w otchłań, a na koniec okazuje się, że ma spadochron. 

"Moje serce wali jak szalone na samą myśl o popisie kaskaderskim, jakiego dokonał Cruise w siódmej części 'Mission: Impossible'. 13 tysięcy skoków na motocyklu, roczny trening BASE jumpingu (skoki ze spadochronem z wieżowców, mostów itp.), wiele skoków na spadochronie" - wyliczał na Twitterze Beatrice Verhoeven z "The Wrap".

"To bez wątpienia najbardziej niebezpieczna rzecz, jakiej kiedykolwiek próbowałem. Pracowaliśmy nad tym latami. Od dziecka chciałem coś takiego zrobić" - wyznał aktor.  

“Mission: Impossible - Dead Reckoning Part One": Kiedy premiera?

Zdjęcia do filmu "Mission: Impossible 7" były przerywane kilkukrotnie. Najpierw z powodu zamknięcia planów na całym świecie za sprawą wybuchu pandemii COVID-19. Potem po wykryciu kilku zarażeń koronawirusem wśród członków ekipy przebywającej we Włoszech. Zdjęcia do filmu powstawały nie tylko tam, ale również w Norwegii i Londynie.

Gwiazdor serii, Tom Cruise, pomógł w opracowaniu procedur bezpieczeństwa umożliwiających dalsze tworzenie filmu. Reagował za każdym razem, gdy był świadkiem naruszania tych przepisów. Jedna z takich reakcji, która wyciekła z planu, stała się hitem internetu.

“Mission: Impossible - Dead Reckoning Part One" trafi do kin 14 lipca 2023. Premiera kolejnej części cyklu  - “Mission: Impossible - Dead Reckoning Part Two" zaplanowana jest na 28 czerwca 2024.

W filmie zobaczymy znanych z poprzednich części aktorów: Vinga Rhamesa, Henry'ego Czerny'ego, Simona Pegga, Rebeccę Ferguson, Vanessę Kirby i Fredericka Schmidta. Na ekranie zobaczymy też nowe twarze: Hayley Atwell, Poma Klementieffa, Shea Wighama, Esai Moralesa, Roba Delaneya, Charlesa Parnella, Indirę Varmę, Marka Gatissa i Cary'ego Elwesa.

Czytaj więcej:

Rozmowa skandalistów na Instagramie. Ujawnią nieznane fakty?

Dziecięca pornografia? Najbardziej kontrowersyjne filmy Netfliksa!

Johnny Depp może zarobić... 300 milionów dolarów! Niespodziewana oferta!

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Tom Cruise | Mission: Impossible 8

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL