Reklama

Reklama

"Thor: Miłość i grom": Walkiria zyska nowe moce

W filmie "Thor: miłość i grom" Tessa Thompson po raz kolejny wcieli się w Walkirię. Aktorka zdradziła, że postać ta będzie miała "dziwne" i "erotyczne" moce. Jakie będą nowe zdolności wojowniczki?

Film "Thor: miłość i grom" to już kolejna część przygód tego superbohatera, w której wreszcie powróci jego ukochana, Jane Foster. Bohaterka ma stać się Potężną Thor. 

Tessa Thompson ponownie wcieli się w rolę Walkirii i wiele wskazuje, ze jej występ może zaskoczyć widzów. Aktorka zapowiedziała, że słynna wojowniczka zyska "dziwne i erotyczne" umiejętności. Znamy już jej siłę i zdolności bojowe, ale rola królowej prawdopodobnie otworzyła dla niej nowe, intersujące opcje. 

Reklama

"Thor: miłość i grom": Nowe moce Walkirii

W czasie wywiadu z "W Magazine" Tessa Thompson została zapytana o umiejętności Walkirii w najnowszej produkcji. 

Przedstawienie takie byłoby spójne z komiksowym obrazem Walkirii, która mogła wyczuć, gdy do ludzi zbliżała się śmierć i wybierała, kto jest godny miejsca w Valhalli.

Dla Taiki Waititiego to już kolejna produkcja, której głównym bohaterem jest Thor. Poprzednio wyreżyserował on film "Thor: Ragnarok", który według wielu fanów Kinowego Uniwersum Marvela jest jedną z najlepszych odsłon serii, która - wraz z zapowiedzianymi już produkcjami - liczy prawie czterdzieści filmów

"Thor: Miłość i grom" trafi na ekrany kin 8 lipca 2022 roku. 

Zobacz również:

W latach 90. była wielką gwiazdą. Powróci na szczyt?

Jego nagie zdjęcia obiegły świat. Skandal ciągnął się latami!

Kto zagra nowego Bonda? Jest siedmiu kandydatów!

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Thor: Miłość i grom

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy