Reklama

Reklama

"The Electric State": Chris Pratt zagra u boku Millie Bobby Brown?

Bracia Russo nie zamierzają odpoczywać. Choć na Netfliksie w lipcu pojawi się ich nowy film - "Szary człowiek", wiadomo już, że słynni reżyserzy pracują nad kolejnym projektem. Produkcja science-fiction o tytule The Electric State" również ma trafić na streamingowego giganta. Główna rola w filmie przypadnie, znanej ze "Stranger Things", Millie Bobby Brown. Mówi się, że u jej boku może pojawić się Chris Pratt. Aktor wciąż jednak negocjuje rolę.

"The Electric State": Co wiemy o nowym filmie braci Russo?

Serwis Deadline poinformował, że zapowiadana od jakiegoś czasu produkcja braci Russo, odpowiedzialnych m.in. za filmy "Avengers: Wojna bez granic" i "Avengers: Koniec gry", trafi na platformę Netflix.

Film o tytule "The Electric State" opowie o osieroconej nastolatce, która w poszukiwaniu brata wybierze się w podróż po retrofuturystycznym zachodnim wybrzeżu USA. W wędrówce będą jej towarzyszyć robot i włóczęga. Akcja produkcji rozgrywa się w alternatywnym 1997 roku.

Scenariusz, który przygotowują Christopher Markus i Stephen McFeely, oparty jest na książce "The Electric State", autorstwa Simona Stålenhaga.

Reklama

W rolę Michelle wcieli się gwiazda serialu "Stranger Things" - Millie Bobby Brown. Póki co nie wiadomo, kto jeszcze zasili obsadę. W mediach coraz częściej przywołuje się nazwisko Chrisa Pratta. Wiadomo jednak, że aktor nie podpisał jeszcze kontraktu i wciąż negocjuje warunki.

Dotychczas nie podano daty premiery produkcji. 

Zobacz również:

Dakota Johnson przerywa milczenie w sprawie "Pięćdziesięciu twarzy Greya"

Winona Ryder: Po rozstaniu z Johnnym Deppem była bliska samobójstwa


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Chris Pratt | Millie Bobby Brown

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL