Reklama

Ten film powala efektami specjalnymi! Zobacz, gdzie obejrzeć "Interstellar"

Jeśli jesteś miłośnikiem filmów science fiction, "Interstellar" w reżyserii Christophera Nolana to absolutne must-see, które zachwyci Cię nie tylko fabułą, ale przede wszystkim spektakularnymi efektami specjalnymi. Dowiedz się, na jakich platformach możesz obejrzeć film online.

"Interstellar" to epicki film science fiction w reżyserii Christophera Nolana, który zadebiutował w 2014 roku. Akcja filmu rozgrywa się w niedalekiej przyszłości, gdy Ziemia staje w obliczu ekologicznej katastrofy i kurczących się zasobów naturalnych. W tej krytycznej sytuacji zespół astronautów, prowadzony przez byłego pilota NASA Coopera, wyrusza w misję przez nowo odkryty tunel czasoprzestrzenny, aby znaleźć nowy dom dla ludzkości. Film bada tematy takie jak miłość, poświęcenie i nieuniknione przeznaczenie.

W obsadzie "Interstellar" znaleźli się wybitni aktorzy, w tym Matthew McConaughey jako główny bohater Cooper, Anne Hathaway jako dr Amelia Brand, Jessica Chastain jako dorosła Murph oraz Michael Caine jako profesor Brand. Film wyróżnia się nie tylko wybitną grą aktorską, ale również zapierającymi dech w piersiach efektami specjalnymi oraz muzyką skomponowaną przez Hansa Zimmera, która podkreśla emocjonalną głębię tej kosmicznej przygody.

Reklama

"Interstellar" - Gdzie obejrzeć?

Jeśli chcesz obejrzeć "Interstellar", masz do wyboru kilka platform streamingowych oraz opcji zakupu lub wypożyczenia. Film jest dostępny w ramach abonamentu na Netflixie (od 29 zł), HBO Max (za 29,99 zł), Play Now (za 30 zł) oraz Playerze (za 40 zł).

Jeżeli preferujesz jednorazowy zakup lub wypożyczenie, możesz skorzystać z takich serwisów jak TV Smart (wypożyczenie za 9,10 zł), Prime Video (wypożyczenie lub zakup od 9,99 zł), Premiery Canal+ (wypożyczenie za 9,99 zł) oraz Player (wypożyczenie za 10 zł). Dzięki tym licznym opcjom, możesz wybrać najbardziej dogodną dla siebie formę oglądania.

Zobacz też:

"Fantastyczne Zwierzęta": Odkryj, gdzie obejrzeć całą serię z uniwersum Harry'ego Pottera!

Powrót do Hogwartu: Wszystkie części "Harry'ego Pottera" dostępne w jednym miejscu!

Powraca kosmiczna groza! "Obcy: Romulus" dotrzyma kroku najlepszym częściom serii? 


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Interstellar | Matthew McConaughey | Christopher Nolan | Anne Hathaway | VOD
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy