Reklama

Tadeusz Wiśniewski nie żyje. Miał 73 lata

Tadeusz Wiśniewski nie żyje. Był znanym aktorem dziecięcym, który zdobył popularność m.in. za sprawą roli w filmie "Mój stary". O śmierci Wiśniewskiego poinformował na swojej stronie filmpolski.pl. Znane są już także informacje dotyczące ostatniego pożegnania aktora.

Nie żyje Tadeusz Wiśniewski. Był polskim aktorem dziecięcym, który wystąpił m. in. w filmach "Małe dramaty", "Banda" czy "Mój stary". W tym ostatnim zagrał u boku samego Adolfa Dymszy, przedwojennego "króla polskiej komedii". Informację o śmierci Tadeusza Wiśniewskiego podał na swojej stronie filmpolski.pl. Aktor miał 73 lata. 

Tadeusz Wiśniewski był dziecięcym aktorem

Tadeusz Wiśniewski był aktorem dziecięcym. Na ekranie po raz pierwszy pojawił się w 1958 roku. Zadebiutował w filmie "Małe dramaty" Janusza Nasfetera. Później regularnie współpracował z reżyserem.

Reklama

Tadeusz Wiśniewski zagrał w filmach: „Małe dramaty”, „Przejażdżka”, „Kolorowe pończochy”, „Bitwa o Kozi Dwór”, „Mój stary”, „Kryptonim Nektar” i „Banda”.


Tadeusz Wiśniewski: Kiedy pogrzeb aktora?

Ostatnie pożegnanie Tadeusza Wiśniewskiego odbędzie się w czwartek 4 sierpnia 2022 roku o godzinie 14.00 w Kościele pw. św. Grzegorza Wielkiego w Warszawie (ul. Wolska 180/182). Jego odejście to bolesna strata dla wszystkich miłośników starego polskiego kina.

Autor: Maria Staroń

RMF

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy