Reklama

Reklama

Sonia Bohosiewicz suczką

Obsada Gangu Wiewióra powiększyła się o kolejną gwiazdę. Już 4 lipca w polskich kinach będzie można usłyszeć Sonię Bohosiewicz, która wcieliła się w rolę suczki Perły.

Perła jest groźnie wyglądającym mopsem. Należy do szefa szajki planującej skok na bank. Suczka sprawia wrażenie niebezpiecznej, jednak w rzeczywistości okazuje się potulnym zwierzakiem.

Praca w studiu dubbingowym to dla aktora nowe doświadczenie, a przede wszystkim możliwość pojawienia się w miejscach i sytuacjach, których trudno doświadczyć w filmach nieanimowanych.

"Największym atutem pracy przy dubbingu jest możliwość przenoszenia się w świat dziecięcej fantazji. Można tam spotkać wiele zwierząt i postaci, których nie spotyka się na co dzień w życiu. A przeżywanie przygód razem z bohaterem filmu jest świetną zabawą." - skomentowała swój udział w nagraniu Sonia Bohosiewicz.

Reklama

"Gang Wiewióra" to komedia do chrupania dla całej rodziny. Opowieść o tytułowym gryzoniu, który organizuje szajkę zwierzaków, by napaść na sklep z orzechami.

Spiżarnia pełna orzechów to marzenie każdej wiewiórki. Nie inaczej jest w przypadku Wiewióra - nieco gburowatego mieszkańca miejskiego parku. Gdy w jego pobliżu odkrywa sklep z orzechami, ma tylko jeden cel. Dobrać się do zgromadzonych wewnątrz skarbów. Zaczyna organizować ekipę, by zrealizować skok, który ustawi ich... na całą zimę.

Ciekawi Cię, co w najbliższym czasie trafi na ekrany - zobacz nasze zapowiedzi kinowe!

Chcesz obejrzeć film? Nie możesz zdecydować, który wybrać? Pomożemy - poczytaj nasze recenzje!

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Gang Wiewióra | Sonia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje