Reklama

"Sok z żuka": Są kolejne zdjęcia z planu. Jenna Ortega szykuje się do ślubu?

Kilka miesięcy temu potwierdziły się krążące od pewnego czasu informacje o powstaniu kontynuacji "Soku z żuka", kultowej czarnej komedii Tima Burtona. Prace nad filmem trwają już w najlepsze, a do sieci trafiły kolejne zdjęcia z planu.

"Sok z żuka": Obsada drugiej części filmu

Niewiele wiadomo na temat fabuły kontynuacji "Soku z żuka". Znana jest za to obsada, w której znajdują się artyści związani z sukcesem pierwszej części filmu - Michael Keaton i Winona Ryder. Na fotelu reżysera zasiądzie ponownie Tim Burton. Wiadomo również, że gwiazdom części pierwszej partnerować będą Jenna Ortega, która zagra córkę postaci granej przez Ryder, oraz Justin Theroux

Reklama

W maju poinformowano, że jedną z ról zagra Monica Bellucci, prywatnie partnerka reżysera. Jednym z jej producentów będzie Brad Pitt poprzez należącą do niego firmę Plan B. Autorami scenariusza filmu są Alfred Gough i Miles Millar, którzy pracowali z Burtonem przy hitowym serialu Netfliksa - "Wednesday".

"Sok z żuka": Pierwsze zdjęcia z planu

Zdjęcia do drugiej części "Soku z żuka" rozpoczęły się w Londynie 10 maja. Do sieci trafiły właśnie kolejne zdjęcia z planu. Widać na nich Wionę Ryder oraz Jennę Ortegę. Ryder ma charakterystyczną dla swojej bohaterki fryzurę. a Ortega ubrana jest w... suknię ślubną. Czy oznacza to, że w nowym filmie zobaczymy scenę zaślubin?

"Sok z żuka 2": Kiedy premiera filmu?

6 września 2024 roku do kin na całym świecie trafi kontynuacja czarnej komedii Tima Burtona. Jak informuje portal "Variety", tego samego dnia, na który zaplanowana została premiera filmu "Beetlejuice 2", do kina ma trafić również komiksowy "Blade" Marvela.


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Jenna Ortega | Winona Ryder | Tim Burton | Sok z żuka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy