Reklama

Sebastian Fabijański: Maffashion i syn Bastian. Jak wyglądają ich relacje?

Wokół Sebastiana Fabijańskiego jest w ostatnim czasie bardzo głośno. Wyciek filmików z Rafalalą znacząco wpłynął na jego dalszą relację z Maffashion. Para rozstała się, lecz aktor znalazł nową ukochaną - Annę Sieklucką z „365 dni”. Z poprzedniego związku ma synka Bastiana. Jak wyglądają ich relacje?

Sebastian Fabijański po raz pierwszy zaczął spotykać się z Maffashion w październiku 2019 roku. Para doczekała się synka Bastiana. Jednak wszystko skomplikowało się na początku 2022 roku. W sieci pojawiły się jego filmiki w towarzystwie Rafalali, a para szybko się rozstała.

Sebastian Fabijański: Afera z Rafalalą

Rafala to bardzo kontrowersyjna postać. Transpłciowa kobieta jako sexworkerka. Często nagrywa swoich klientów bez ich zgody; media rozpisują się o aferach seksualnych z jej udziałem.

W pierwszych miesiącach tego roku do sieci trafiły jej nagrania z Sebastianem Fabijańskim, co wywołało wśród internautów wiele kontrowersji. Aktor bronił się, że to część promocji filmu "Inni ludzie" (warto dopisać, jak nie było wcześniej wzmianki)

Reklama

Okazało się, że gwiazdor nie mówiła prawdy. Jak twierdzi, nie wie, jak doszło do tego spotkania. Niestety, spowodowało to kryzysy w jego ówczesnym związku z Maffashion i w konsekwencji doprowadziło do rozstania. W ostatnim czasie Sebastian Fabijańskiego widziano w towarzystwie Anny-Marii Siekluckiej, gwiazdy filmu "365 dni".

Sebastian Fabijański opowiada na trudne pytania. Co z Maffashion i ich synem?!

Podczas ostatniego wywiadu Fabijański opowiedział o swoich kontaktach z synem. Jednak kiedy został zapytany o Maffashion, powiedział jedynie: "pomidor". W kwestii Bastiana wypowiedział się już bardziej obszernie.

Aktor nie ukrywa swojego przywiązania syna. Jak twierdzi, ojcostwo to jedna z najważniejszych rzeczy w jego życiu.

Zobacz też:

Sebastian Fabijański: Całuje gwiazdę erotyków. Aktor komentuje sprawę

Sebastian Fabjański zadebiutował jako reżyser. Padł ostatni klaps na planie filmu "Hawaje"

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Sebastian Fabijański | Maffashion
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy