Reklama

​Sandra Bullock w "Bullet Train"

Powiększa się lista gwiazd, które zobaczymy w sensacyjnym thrillerze "Bullet Train". Rolę w tym filmie dostała właśnie aktorka, która ma wiele wspólnego ze środkami lokomocji. Sandra Bullock, bo o niej mowa, w dwóch filmach z serii "Speed" walczyła już o przeżycie w autobusie i na luksusowym wycieczkowcu. Teraz powalczy o nie w wagonikach pociągu.

Sandra Bullock walczyła już o życie w autobusie i na statku. Czas na pociąg

Jak donosi portal "Deadline", Sandra Bullock to kolejne z nazwisk na długiej liście gwiazd, jakie zobaczymy w filmie "Bullet Train". Wcześniej ogłoszono, że wezmą w nim udział m.in. Brad Pitt, Joey King, Aaron Taylor-Johnson, Michael Shannon, Hiroyuki Sanada i Zazie Beetz. Według niepotwierdzonych informacji zagra w nim również Lady Gaga.

Nieznane są szczegóły roli, w jaką wcieli się Sandra Bullock. Scenariusz filmu autorstwa Zaka Olkewicza powstał na podstawie powieści "Maria Beetle" Kotaro Isaki. Jego bohaterami jest pięcioro płatnych zabójców, którzy w Japonii spotykają się w pociągu. Każde z nich realizuje swoją misję i wkrótce orientują się, że ich zadania są ze sobą ściśle związane. Film reżyseruje David Leitch ("John Wick", "Atomic Blonde").

Reklama

Urodzony w 1971 roku Kotaro Isaka to wielokrotnie nagradzany w rodzinnym kraju pisarz, którego dzieła wielokrotnie były przenoszone na duży ekran. Głównie były to japońskie produkcje takie jak "Fish Story" z 2009 roku czy "Grasshopper" (2015). W 2018 roku w Korei Południowej na podstawie powieści Isaki zrealizowany został porównywany do filmów o Jasonie Bourne thriller sensacyjny "Golden Slumber".

Zdjęcia do filmu "Bullet Train" rozpoczęły się jeszcze w październiku ubiegłego roku. Choć w grudniu wynik testu na obecność koronawirusa jednego z członków ekipy filmowej okazał się pozytywny, produkcji nie trzeba było przerywać.

Nagrodzoną Oscarem za rolę w filmie "Wielki Mike: The Blind Side" Sandrę Bullock można było ostatnio oglądać w hicie Netfliksa "Nie otwieraj oczu" oraz spin-ofie serii "Ocean's 11", filmie "Ocean's 8". Oprócz "Bullet Train", aktorka wiązana jest również z projektem filmu "Lost City of D", który ma być przygodową opowieścią romantyczną porównywaną do filmu "Miłość, szmaragd i krokodyl".

PAP life

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Sandra Bullock

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje