Reklama

Same gwiazdy w obsadzie

Kate Winslet, Hugh Jackman, Halle Berry, Naomi Watts, Richard Gere, Elizabeth Banks - ci aktorzy stanowią tylko początek plejady hollywoodzkich gwiazd, które znalazły się w obsadzie filmu "Movie 43".

Nietrudno się domyślić, że "Movie 43" to komedia. Twórcy twierdzą, że gwiazdy w tym filmie "obnażają swoje prawdziwe oblicza, nie próbując się powstrzymywać przed absurdalnym, niedorzecznym, kontrowersyjnym, przekraczającym wiele granic humorem".

Reklama

Ostrzegają także, że "to nie jest film dla kochających poprawność polityczną, biorących do siebie każdą ekranową obelgę widzów".

Pomimo tego, że "Movie 43" to zbiór kilkunastu filmów, a każdy nakręcił inny reżyser, pomysłodawca projektu jest jeden. To Peter Farrelly, który wraz z bratem Bobbym, stworzył m.in. takie hity jak "Głupi i głupszy" czy "Dziewczyna moich koszmarów".

Farrelly postanowił zrealizować pełen absurdów "Movie 43", ponieważ doszedł do wniosku, że ludzkie słabości można pokonać tylko śmiechem.

"Znałem wielu znanych ludzi z branży, każdy z nas nosi w sercu miłość do gatunku ludzkiego, ale także zdaje sobie sprawę z wszystkich wypaczeń, o których nikt nie chce mówić na głos" - przekonuje Farrelly.

"Każdy z nas zna lub znał kogoś, kto został wyrzucony przez swój wygląd poza społeczny nawias. Wszyscy mamy bądź mieliśmy zwierzątka, które wymagały większej atencji niż inne. Każdy ma przynajmniej jednego kumpla, który potrafi jak nikt inny zrujnować ciekawie zapowiadającą się randkę i jedną dziewczynę, która ma feministyczne ciągoty. To prawdziwe życie" - dodaje.

"Naszym zadaniem jest zapewnianie rozrywki, ale to nie znaczy, że nie czujemy na swoich barkach ciążącej odpowiedzialności za edukowanie naszych fanów w kwestii różnych aspektów bycia człowiekiem" - podsumowuje reżyser.

Każda z gwiazd, w czasie jednej z opowieści, pokazuje swoje "wady". Będzie dużo o wyglądzie, charakterze, męskiej przyjaźni, związkach i ludzkich słabościach, których nie da się szybko pozbyć.

Ciekawi Cię, co w najbliższym czasie trafi na ekrany - zobacz nasze zapowiedzi kinowe!

Chcesz obejrzeć film? Nie możesz zdecydować, który wybrać? Pomożemy - poczytaj nasze recenzje!

INTERIA.PL/PAP

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Movie 43 | samo | obsada

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje