Reklama

Różnica wieku między aktorami była niestosowna? Ona miała 23 lata, a on 43!

Laura Den oraz Sam Neill pojawią się w najnowszym filmie z przygodowej serii o Parku Jurajskim. Będzie to wielki powrót kultowego duetu po latach. Promując "Jurassic World Dominion", wypowiedzieli się na temat ich relacji w tamtych latach. "Różnica wieku była niestosowna" - twierdzi Dern.

Laura Den oraz Sam Neill pojawią się w najnowszym filmie z przygodowej serii o Parku Jurajskim. Będzie to wielki powrót kultowego duetu po latach. Promując "Jurassic World Dominion", wypowiedzieli się na temat ich relacji w tamtych latach. "Różnica wieku była niestosowna" - twierdzi Dern.
Laura Dern w filmie "Park Jurajski" /Murray Close /Getty Images

"Jurassic World Dominion" to film przygodowy science-fiction w reżyserii Colina Trevorrowa. W szóstej odsłonie z serii filmów o Parku Jurajskim, oprócz Chrisa Pratta i Bryce Dallas Howard, którzy grają głównych bohaterów w trylogii  "Jurassic World", zobaczymy także Laurę DernSama Neilla oraz Jeffa Goldbluma, którzy wcielili się w główne postacie w oryginalnych filmach Stevena Spielberga.

Reklama

Dern, Neill oraz Goldblum wzięli udział w wywiadzie, promując "Jurassic World Dominion", w którym została poruszona różnica wieku między Laurą i Neillem. Między aktorami na planie zrodziła się chemia i byli ze sobą bardzo blisko w pierwszej części serii. Aktorka miała wówczas 23 lata, a Neill 43. Aktor stwierdził:

Na ten temat wypowiedziała się również Laura Dern:

W scenariuszu filmu ta różnica wieku nie była podkreślona. Postać Ellie (Laura Dern) miała około 30 lat, a Alan (Sam Neil) miał 35. 

"Jurassic World Dominion": Kiedy premiera?

Film był planowany już w 2014 roku jako część przyszłej trylogii "Jurassic World". Plan zdjęciowy rozpoczął się w Kanadzie w lutym 2020 roku, a miesiąc później przeniósł się do innych lokalizacji w Anglii. Produkcja została zawieszona w marcu z powodu pandemii COVID-19, ale została wznowiona w lipcu i zakończyła się cztery miesiące później, w listopadzie.

W obsadzie znajdują się takie nazwiska jak: Chris Pratt, Bryce Dallas Howard, Laura Dern, Jeff Goldblum, Sam Neill, BD Wong, Omar Sy, Isabella Sermon, Justice Smith i Daniella Pineda, wcielając się w swoje role z poprzednich filmów z serii. 

Dołączą do nich DeWanda Wise, Mamoudou Athie, Campbell Scott, Scott Haze i Dichen Lachman.

"Jurassic World: Dominion" rozgrywa się cztery lata po zniszczeniu Isla Nublar. Dinozaury żyją i polują teraz razem z ludźmi na całym świecie. Ta krucha równowaga zmieni przyszłość i raz na zawsze okaże się, czy ludzie mają pozostać największymi drapieżnikami na planecie, którą teraz dzielą z najbardziej przerażającymi stworzeniami w historii. "Jurassic World: Dominion" pokaże nigdy nie widziane dinozaury, znakomitą akcję i zadziwiające nowe efekty wizualne.

Premiera "Jurassic World Dominion" odbędzie się 10 czerwca 2022 roku.

Zobacz też:

"Mission: Impossible 7": Zwiastun filmu wyciekł do internetu

Aktor, który zagrał w "Szczękach", zostanie szefem policji

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Laura Dern | Sam Neill | Jurassic World: Dominion

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy