Reklama

Ray Liotta będzie pośmiertnie uhonorowany gwiazdą w Hollywoodzkiej Alei Sławy

Za życia nie dostąpił tego zaszczytu, ale zostanie upamiętniony dziewięć miesięcy po śmierci. Uroczystość odsłonięcia gwiazdy z nazwiskiem Raya Liotty w Hollywoodzkiej Alei Sławy odbędzie się w piątek 24 lutego, w dniu premiery jego najnowszego filmu "Kokainowy miś".

W ceremonii odsłonięcia gwiazdy upamiętniającej Raya Liottę weźmie udział jego córka, 24-letnia aktorka Karsen Liotta - podano w komunikacie na stronie internetowej Hollywood Walk of Fame. 

Przemówienia wygłoszą natomiast Elizabeth Banks, aktorka i reżyserka, która zrealizowała nakręcony tuż przed śmiercią artysty film "Kokainowy miś", który trafi do kin w dniu uroczystości, 24 lutego. Głos zabierze również aktor Taron Egerton, który grał z Liottą w serialu kryminalnym Apple TV+ "Czarny ptak".

Reklama

"Kokainowy miś": Jedna z ostatnich ról Raya Liotty?

"Kokainowy miś" to historia niedźwiedzia, który znajduje w lesie pakunek z kokainą. Po tym, jak ją zjada, wpada w szał i rozpoczyna polowanie na ludzie. Film inspirowany jest prawdziwymi wydarzeniami, tyle że autentyczny niedźwiedź zmarł po przedawkowaniu narkotyku. "Kokainowy miś" zadebiutuje w polskich kinach 10 marca.

Ray Liotta zyskał sławę dzięki roli w filmie "Chłopcy z ferajny". Zmarł 26 maja 2022 podczas pobytu na Dominikanie, gdzie kręcił thriller "Dangerous Water". Miał 67 lat.

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Ray Liotta
Reklama
Reklama
Reklama