Reklama

Reklama

​Rafał Zawierucha na Zanzibarze! Co tam robi polski aktor?

Najpierw polskie gwiazdy zazdrościły mu tego, że dostał rolę w filmie Quentina Tarantino "Pewnego razu w... Hollywood". Teraz wielu polskich aktorów sporo oddałyby za to, by - tak jak Rafał Zawierucha - móc pracować, a jednocześnie wypoczywać. Popularny aktor jest bowiem na Zanzibarze i w jednym z tamtejszych hoteli prowadzi m.in. warsztaty aktorskie.

Rafał Zawierucha na Warszawskim Festiwalu Filmowym 2020

"Czy pracę można łączyć z prawdziwą przyjemnością? Można! I bardzo się cieszę oraz doceniam, że mam w tym momencie taką możliwość. Witam Kochani na Zanzibarze. Będę tu prowadził różne warsztaty m.in. z aktorstwa, dla gości Wojtka - w Pili Pili House, będę zwiedzał piękne miejsca, którymi postaram się z Wami tutaj podzielić. A może też będzie jakiś spontaniczny Zanzibar Live. Zapowiada się dość intensywnie... Ale w planach mam jeszcze także solidnie odpocząć" - napisał na Instagramie Rafał Zawierucha.

Na dowód tego, że nie żartuje i faktycznie jest na tropikalnej wyspie u wybrzeży Afryki Wschodniej, aktor dołączył selfie na tle palm i plaży z białym piaskiem.

Reklama

Współtwórcą butikowego hotelu Pili Pili House w Jambiani jest Polak, Wojciech Żabiński, który prowadzi bloga Polacy na Zanzibarze. Obiekt, w którym znalazł pracę Zawierucha, znajduje się nad samym Oceanem Indyjskim.

Słynni znajomy Zawieruchy są pod wrażeniem tego, jak ten wyśmienicie sobie poradził w tak szalenie trudnym dla polskich artystów czasie.

"Baja. I kto Ci to wszystko załatwił. Wypoczywaj brachu" - tak wpis Zawieruchy skomentował Michał Koterski.

"Ale czaaad" - dodała zachwycona Barbara Kurdej-Szatan. "

Jakby tam potrzebowali lekcji śpiewu to daj znać" - napisała z kolei Magda Steczkowska. Ona mogłaby, jak się okazało, liczyć na zatrudnienie. Rafał Zawierucha odpowiedział jej bowiem: "Oczywiście, że potrzebują!!! Pierwszy się zgłaszam na uczestnika!!!".

Z kolei Iwona Pavlović zaproponowała aktorowi wymianę usług: "Rafał... ja u Ciebie się uczę, na zajęciach... Ty u mnie na tańcach. Ciekawe co z tego wyjdzie... dramat taneczny czy taniec dramatyczny" - napisała.

PAP
Dowiedz się więcej na temat: Rafał Zawierucha

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy