Reklama

Rachel Zegler straciła pracę z powodu strajku aktorów

Rachel Zegler, którą od 17 listopada bieżącego roku będzie można oglądać w filmie „Igrzyska śmierci: Ballada ptaków i węży”, miała wystąpić też w przygotowywanej właśnie trzeciej części „Paddingtona”. Tak się jednak nie stanie. Właśnie okazało się, że w obsadzie filmu „Paddington in Peru” zastąpi ją hiszpańska aktorka, Carla Tous. Zegler musiała zrezygnować z udziale w tym projekcie z powodu strajku organizowanego przez związek zawodowy aktorów SAG-AFTRA.

Rachel Zegler w filmie "Paddington in Peru" ("Paddington w Peru") miała wcielić się w postać Giny Cabot. Tak się jednak nie stanie. Przez strajk hollywoodzkich aktorów gwiazda musiała zrezygnować z tej roli. Twórcy znaleźli już zastępstwo - postać Cabot zagra Carla Tous. O zamianie w obsadzie poinformował portal Deadline, zaznaczając, że przeprowadzono ją po cichu, bez oficjalnego ogłoszenia.

Reklama

Paddington wraca na ekran i... do ojczyzny

Premiera trzeciej części "Paddingtona" została zaplanowana w Wielkiej Brytanii na 8 listopada 2024 roku. Do amerykańskich kin ma trafić jeszcze później, bo dopiero na początku 2025 roku. W filmie reżyserowanym przez Dougala Wilsona miś Paddington wyrusza do Peru, gdzie zamierza odwiedzić swoją ukochaną ciotkę Lucy przebywającą w domu spokojnej starości dla niedźwiedzi. Razem z nim wyjeżdża też rodzina Brownów. Razem przeżyją niespodziewaną przygodę w amazońskiej dżungli.

Scenariusz filmu "Paddington in Peru" napisali Mark Burton, Jon Foster oraz James Lamont według pomysłu reżysera dwóch pierwszych części filmu, Paula Kinga oraz Simona Farnaby’ego. Filmowa seria oparta została na podstawie opowiadań dla dzieci autorstwa Michaela Bonda. W rolach głównych wystąpią Hugh Bonneville, Emily Mortimer, Antonio Banderas, Olivia Colman, Julie Walters, Madeleine Harris, Samuel Joslin, Jim Broadbent oraz Carla Tous. Głosu misiowi Paddingtonowi ponownie użyczy Ben Whishaw, a ciocia Lucy przemówi głosem Imeldy Staunton.

Zdjęcia do filmu "Paddington in Peru" rozpoczęły się 23 października. Poinformowało o tym w swoich mediach społecznościowych studio Sony Pictures. W sieci można zobaczyć już pierwszą fotografię z planu filmu Wilsona.

PAP/INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Rachel Zegler | Paddington
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy