Reklama

Reklama

Quentin Tarantino znów został ojcem

Quentin Tarantino wraz z żoną powitali na świecie drugie dziecko. Jak głosi udostępnione mediom oświadczenie, córeczka pary urodziła się 2 lipca. Tarantino i jego młodsza o 21 lat małżonka wychowują razem synka Leo, który przyszedł na świat w lutym 2020 roku.

Twórca takich kultowych produkcji, jak "Pulp Fiction""Bękarty wojny" czy "Kill Bill", podzielił się z fanami radosną nowiną. W miniony weekend Tarantino i jego żona, izraelska modelka i piosenkarka Daniella Pick, powitali na świecie drugie dziecko. "Daniella i Quentin z radością ogłaszają, że 2 lipca Daniella urodziła córeczkę, młodszą siostrę ich syna Leo" - napisali szczęśliwi rodzice w oświadczeniu opublikowanym przez "People". Para na razie nie ujawniła imienia nowonarodzonej pociechy.

Reklama

Quentin Tarantino i Daniella Pick: Hitoria miłości

Jeden z najsłynniejszych współczesnych filmowców poznał swoją wybrankę w 2009 roku, gdy promował w Izraelu film "Bękarty wojny". Znajomość z młodszą o ponad dwie dekady Daniellą wkrótce przerodziła się w związek, jednak para po jakimś czasie postanowiła się rozstać, a twórca "Pulp Fiction" związał się wtedy z kostiumografką Courtney Hoffman. W 2015 roku Tarantino i Pick dali sobie jeszcze jedną szansę, a przypieczętowaniem reaktywowanego romansu były rychłe zaręczyny. Ślub odbył się w listopadzie 2018 roku w ich rezydencji w Beverly Hills. Dwa lata później urodził im się synek, któremu dali na imię Leo na cześć dziadka ukochanej Tarantino.

Reżyser kilkakrotnie mówił w wywiadach o tym, jak rodzina wzbogaciła jego życie. Choć przez wiele lat nie wyobrażał sobie siebie w roli męża i ojca, wszystko zmieniło się, gdy na świat przyszedł mały Leo. "Mamy cudowną relację. Narodziny naszego syna były niezwykłym, poruszającym momentem. Gdy o nim mówię, zaczynam płakać. Wystarczy, że zobaczę jego imię na kartce papieru i natychmiast płaczę. Jest najbardziej uroczą istotą, jaką dane mi było poznać" - rozpływał się nad pierworodnym Tarantino w zeszłym roku w programie "Sunday Morning". 

Czytaj więcej:

Rozmowa skandalistów na Instagramie. Ujawnią nieznane fakty?

Dziecięca pornografia? Najbardziej kontrowersyjne filmy Netfliksa!

Johnny Depp może zarobić... 300 milionów dolarów! Niespodziewana oferta!

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film

PAP/INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Tarantino Quentin

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy