Reklama

Quentin Tarantino znalazł swojego krytyka. Kto zagra w jego ostatnim filmie?

Jak podaje scooper Daniel Richtman, Quentin Tarantino znalazł odtwórcę tytułowej roli w "The Movie Critic". Twórca "Bękartów wojny" podobno zdecydował się na Paula Waltera Hausera, gwiazdę "Richarda Jewella".

W sieci spekulowano, że w bezimiennego krytyka mógłby wcielić się Brad PittTarantino uciął jednak wszelki spekulacje. "Jeszcze nie zdecydowałem [kogo obsadzę], ale będzie to ktoś w okolicach trzydziestego piątego roku życia" - wyjawił. 

37-letni Hauser został wskazany przez scoopera Daniela Richtmana jako ostateczny wybór reżysera. Strony miały się porozumieć jeszcze przed rozpoczęciem strajku aktorów. Według innych plotek w jedną z postaci wcieliłby się Samuel L. Jackson, stały członek obsady filmów Tarantino. 

Reklama

Dla Hausera byłaby to druga główna rola w karierze po "Richardzie Jewellu" w reżyserii Clinta Eastwooda. Aktora mogliśmy oglądać także w "Jestem najlepsza. Ja, Tonya", "Czarnym bractwie. BlackKklansman" i "Cruelli". Za drugoplanową rolę w miniserialu "Czarny ptak" otrzymał Złoty Glob i nominację do Emmy. 

Akcja "The Movie Critic" rozgrywałaby się w latach siedemdziesiątych XX wieku. Jak mówi twórca "Pulp Fiction", bohater byłby oparty na prawdziwym krytyku filmowym, który nigdy nie zdobył rozpoznawalności, bo pisał do magazynu z treściami dla dorosłych. 

Scenariusz "The Movie Critic" jest już gotowy. Prace nad filmem ruszą po zakończeniu strajku aktorów. Tarantino zapowiedział, że będzie to ostatnie dzieło w jego karierze. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Tarantino Quentin

Reklama

Reklama

Reklama