Reklama

Reklama

"Priscilla": Są pierwsze zdjęcia z planu filmu o żonie Elvisa Presleya

Sofia Coppola jest już planie swojego najnowszego filmu pt. "Priscilla", który opowie historię żony legendarnego muzyka Elvisa Presleya. Świat obiegły właśnie pierwsze zdjęcia z pracy nad tą produkcją.

Przypomnijmy, że we wrześniu dowiedzieliśmy się, że gwiazdor serialu "Euforia" Jacob Elordi wcieli się w postać Elvisa Presleya, z kolei znana z serialu "Mare z Eastown" Cailee Speany zagra postać Priscilli Presley.

Sofia Coppola pracuje nad filmem wraz ze swoimi zaufanymi współpracownikami m.in. z operatorem Philippe Le Sourd'em i montażystką Sarah Flack. 

Reklama

"Priscilla": Pierwsze zdjęcia z planu

Na zdjęciach możemy zobaczyć aktorów, wcielających się w główne role, w pełnej charakteryzacji. 

Priscilla Presley urodziła się jako Priscilla Ann Wagner w 1945 roku. 24-letniego Elvisa spotkała po raz pierwszy, gdy miała zaledwie 14 lat. Para stanęła na ślubnym kobiercu w 1967 roku, mieli jedną córkę - Lisę Marie Presley. 

Priscilla Presley o filmie "Elvis": "Mój mąż tu był"

Przypomnijmy, że w maju 2022 roku premierę miał biograficzny film "Elvis" Baza Luhrmanna, w którym w tytułowej roli zobaczyliśmy Austina Butlera. W postać Priscilli Presley wcieliła się Olivia DeJonge.

Priscilla Presley byłą pod wrażeniem dzieła australijskiego reżysera.

"Nie potrafię powiedzieć, jak bardzo dłużyły mi się te dwie godziny, gdy oglądała film [...]. W końcu otrzymałem od niej wiadomość: 'Przepraszam, że tak długo to trwało, ale musiałam się zebrać. Chyba po prostu nie byłam na to gotowa'. Napisała, że każdy oddech, każdy ruch Austina przypomina prawdziwego Elvisa, a nie ikonę, osobę, która wydaje się znajoma każdemu, bo każdy projektuje w głowie jakiś jej obraz. Napisała: 'Mój mąż dzisiaj tutaj był'" - powiedział Baz Luhrmann. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Priscilla | Elvis Presley

Reklama

Reklama

Reklama