Reklama

Premiera "Czarnej Wdowy" przesunięta

"Czarna Wdowa" to kolejna superprodukcja, której premiera została przesunięta z uwagi na pandemię koronawirusa. Film Disneya ze Scarlett Johansson w tytułowej roli miał trafić do kin 1 maja 2020.

Scarlett Johansson w filmie "Czarna Wdowa"

Wytwórnia Disney już wcześniej odwołała premiery niektórych ze swych tegorocznych produkcji. Wiadomo było, że trzy filmy: "Mulan", "Nowi mutanci" oraz "Poroże" - nie trafią do kin w pierwotnych terminach.

Reklama

Teraz do listy odwołanych tytułów dołączyła "Czarna Wdowa". Disney nie podał na razie nowej daty premiery.

W filmie "Czarna Wdowa" Scarlett Johansson powraca w roli Natashy Romanoff. Akcja filmu rozgrywa się po wydarzeniach, które śledziliśmy w obrazie "Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów".

W wyniku niebezpiecznego spisku i podejrzanych powiązań sprzed czasów drużyny Avengers, Natasha Romanoff aka Czarna Wdowa musi skonfrontować się z mrocznymi echami swojej przeszłości. Bohaterka stawia czoła groźnemu, potężnemu przeciwnikowi, który nie cofnie się przed niczym, by ją zniszczyć.

W filmie, obok Scarlett Johansson, zagrali także: Florence Pugh, David Harbour, O-T Fagbenle, William Hurt, Ray Winstone i Rachel Weisz.

Przypomnijmy, że wśród najbardziej oczekiwanych filmów roku, które nie trafią do kin w planowanych terminach, znalazły się także: nowy Bond "Nie czas umierać", dziewiąta część serii "Szybcy i wściekli" oraz sequel horroru "Ciche miejsce".

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Czarna Wdowa

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje