Reklama

Powroty w "Ally McBeal"

W ostatnim odcinku kultowego serialu "Ally McBeal" powrócą dawno niewidziani bohaterowie. Widzowie po raz ostatni spotkają się między innymi z Renee Raddick, Georgią Thomas i Billym Alanem Thomasem. Usłyszeć i zobaczyć będzie można również Barry'ego White'a, czarnoskórego amerykańskiego wokalistę soulowego.

W Renee Raddick przez cztery lata wcielała się Lisa Nicole Carson. Aktorka opuściła obsadę serii w ubiegłym roku, który był dla niech zdecydowanie pechowy. Z powodu załamania nerwowego musiała również pożegnać się z ekipą innej kultowej opowieści, serialu "Ostry dyżur".

Reklama

Georgia Thomas, a w jej roli Courtney Thorne-Smith, pojawiała się na planie "Ally McBeal" przez trzy lata. Aktorka opuściła przyjaciół z kancelarii w 2000 roku.

W najbardziej dramatycznych okolicznościach pożegnał się z serialem Gil Bellows wcielający się przez trzy lata w Billy'ego Alana Thomasa. Bohater został przez realizatorów uśmiercony, lecz pojawił się jeszcze w kilku epizodach jako nawiedzająca główną bohaterkę zjawa z przeszłości. Nie wiadomo, czy i w taki sposób zaprezentuje się w ostatnim odcinku, czy realizatorzy szykują widzom jakąś niespodziankę.

Ostatni odcinek "Ally McBeal" pojawi się na antenie stacji Fox 20 maja.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Allo! | Allo | thomas | powroty | Ally McBeal

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje