Reklama

Poruszająca historia miłosna. W rolach głównych Florence Pugh i Andrew Garfield

Florence Pugh i Andrew Garfield w rolach głównych nowego filmu w reżyserii Johna Crowleya - "We Live in Time". Ta "zabawna, głęboko poruszająca i wciągająca historia miłosna" od studia A24 zadebiutuje na festiwalu filmowym w Toronto.

"We Live in Time": Film z Florence Pugh i Andrew Garfieldem

Florence Pugh i Andrew Garfield występują w rolach głównych w filmie "We Live in Time" od studia A24. Na stołku reżyserskim zasiadł John Crowley, który nakręcił takie produkcje jak "Brooklyn" i "Szczygieł". Wyreżyserował też niektóre odcinki serialu "Detektyw". Za scenariusz odpowiada Nick Payne.

Film jest opisywany jako "zabawna, głęboko poruszająca i wciągająca historia miłosna". Przypadkowe spotkanie dwójki głównych bohaterów odmienia ich życie o 180 stopni. Między nimi rodzi się głębokie uczucie, lecz sielanka nie będzie mogła trwać wiecznie. Zmierzą się z trudną sytuacją zdrowotną kobiety.

Reklama

Na ekranie oprócz Pugh i Garfielda pojawią się między innymi: Adam James, Marama Corlett i Kara Lynch.

"We Live in Time": Zwiastun i data premiery

Opublikowano poruszający zwiastun filmu "We Live in Time". Tytuł zadebiutuje na festiwalu filmowym w Toronto. Nie wiadomo, kiedy trafi do polskich kin. Zobacz zwiastun tutaj.

Czytaj więcej: "We Live in Time": Florence Pugh i Andrew Garfield wystąpią razem w filmie miłosnym?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Andrew Garfield | Florence Pugh
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy