Reklama

"Pokusa": Piotr Stramowski na premierze filmu. Aktor pokazał nową ukochaną

Piotr Stramowski jest jedną z gwiazd nowego filmu Marii Sadowskiej - "Pokusa". Na uroczystej premierze produkcji postanowił po raz pierwszy publicznie pokazać się z nową ukochaną. Kim jest piękna blondynka, która skradła jego serce?

Piotr Stramowski pokazał ukochaną

Piotr Stramowski przez blisko dekadę tworzył związek z Katarzyną Warnke. 45-letnia obecnie aktorka i 35-letni aktor poznali się w 2013 roku na planie filmu "W spirali", w którym oboje grali główne role.

Para od samego początku unikała niepotrzebnego rozgłosu. Początkowo ukrywali swoją relację, aż w końcu w lipcu 2016 roku sformalizowali związek i wzięli ślub. Małżonkowie doczekali się razem jednego dziecka. Ich córka przyszła na świat 9 września 2019 roku.

Reklama

W październiku media obiegła jednak informacja o tym, że para zdecydowała się rozstać. Zaledwie miesiąc później okazało się natomiast, że aktor zdążył się już zaangażować w nową relację. Jak donosi Pudelek, Stramowski miał się zauroczyć niejaką Natalią. Kobieta jakiś czas temu przygotowywała scenografię do filmu "Fighter", obecnie zaś pracuje głównie w mediach społecznościowych i zajmuje neuromentoringiem. 

Stramowski i jego nowa ukochana byli już widywani kilkukrotnie na randkach w plenerze. Teraz gwiazdor ze swoją wybranką postanowił pokazać się pierwszy raz publicznie. Była ku temu doskonała okazja - premiera filmu "Pokusa", w którym aktor wcielił się w jednego z głównych bohaterów. 

Ulubieniec widzów zdecydował się na tę okazję założyć ciemny garnitur, białą koszulę i cienki, czarny krawat. Jego partnerka natomiast zaprezentowała się w czarnej mini, na którą nałożyła obszerny płaszcz, a do całości dobrała długie kozaki. Monotonię barw przełamała czerwoną torebką.

Poniżej kilka zdjęć z wydarzenia!

Zobacz również:

Weekend w kinie: Erotyczna "Pokusa" na pierwszym planie

Louis de Funes: Pełen sprzeczności. Był głęboko wierzący, a wyrzekł się syna

"Na Zachodzie bez zmian": Wojna zabija niewinność każdej strony [recenzja]

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Piotr Stramowski | Pokusa (2023)
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama