Reklama

"Pitbull": Gwiazdy na premierze filmu Patryka Vegi!

We wtorek wieczorem w warszawskim Multikinie Złote Tarasy miała miejsce uroczysta premiera nowego "Pitbulla" w reżyserii Patryka Vegi. Na wydarzeniu pojawiła się cała plejada gwiazd.

We wtorek wieczorem w warszawskim Multikinie Złote Tarasy miała miejsce uroczysta premiera nowego "Pitbulla" w reżyserii Patryka Vegi. Na wydarzeniu pojawiła się cała plejada gwiazd.
Uroczysta premiera filmu "Pitbull" w reżyserii Patryka Vegi /AKPA

Mafia pruszkowska, wysadzenie bloku przy Ostrobramskiej, zabójstwo Pershinga, bomba na stacji Shell, czy śmierć generała Marka Papały - to sprawy, które między innymi zostaną ukazane w najnowszym "Pitbullu"  Patryka Vegi

Kiedy podłożony na stacji paliw ładunek wybuchowy zabija policyjnego sapera, komendant główny policji przydziela do sprawy Gebelsa z wydziału ds. zabójstw. Śledztwo prowadzi go na trop przestępcy ze zbrojnego ramienia  grupy Pershinga - konstruktora bomb i porywacza, stojącego za dziesiątkami zamachów w Polsce i ponad setką porwań w całym kraju.  

Reklama

Konfrontacja bandyty i psa przeradza się w regularną wojnę. Od tych wydarzeń mijają lata. Znany z serialu syn Gebelsa, Jarek, który jest studentem informatyki na politechnice, wraz z kolegami znajduje ryzykowny sposób na szybki zarobek i przy wykorzystaniu wiedzy zaczyna dokonywać włamań do willi bogatych ludzi. Pech chce, że którejś nocy wybiera niewłaściwy dom, a Gebels staje przed sytuacją bez wyjścia, w której musi wsadzić własne dziecko do więzienia. Może być policjantem, który aresztuje przestępcę. Albo ojcem, który uratuje dziecko.


"Pitubull" - obsada

W gwiazdorskiej obsadzie produkcji - weteran i ikona serii - Andrzej Grabowski oraz: Przemysław Bluszcz, Sebastian Dela, Tomasz Dedek, Dawid Czupryński, Damian Białas, Natan Gołębiewski, Dominik Gorbaczyński, Jan Hrynkiewicz, Justyna Karłowska, Michał Karmowski, Szymon Kukla, Michał Kurek, Leonardo Marques, Julia Michalewska, Andrzej Młynarczyk, Maksymilian Wesołowski, Aneta Zając, Michał Zbroja i mistrz świata organizacji UFC - Jan Błachowicz. "Pitbull", na jakiego czekali fani, powrócił. Jest głodny, bezwzględny i gotowy, by rozszarpać box-office

"Pitbull" - kultowa seria

"Pitbull" to seria czterech filmów kinowych oraz serial, których producentem był Emil Stępień. Pierwsze trzy filmy (premiery w latach 2005-2016) wyreżyserował Vega, a czwarty (2018) Władysław Pasikowski.

W 2018 roku Vega poinformował, że prawa do serii trafiają w jego ręce i zapowiedział, że powstanie nowa odsłona. "Kochani! Miło mi ogłosić, że kultowy 'Pitbull' znów zagości na ekranie. Stałem się właścicielem praw do ekranizacji kolejnej części filmu i serialu 'Pitbull', które kupiłem od spółki ATM Grupa S.A." - napisał na swoim Facebooku trzy lata temu.

Zobacz również: 

"Small World": Zwiastun filmu Patryka Vegi bez cenzury 

"Small World": Patryk Vega o pedofilii i handlu dziećmi [ZWIASTUN] 

Patryk Vega udostępnił za darmo dokument "Oczy diabła" o handlu dziećmi

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

INTERIA.PL/materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Pitbull | Patryk Vega
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy