Reklama

Reklama

Piotr Stramowski: Amant polskiego kina jest znów do wzięcia

Piotr Stramowski uważany jest za jednego z największych amantów polskiego kina. Dał się poznać widzom za sprawą takich produkcji jak "Pitbull. Nowe porządki", "Kobiety mafii" czy "W spirali". Na ekranach kin można oglądać najnowszą produkcję z jego udziałem "Miłość na pierwszą stronę", w której pokazał się z zupełnie nowej strony.

Piotr Stramowski to polski aktor filmowy i teatralny. Mimo że ma dopiero 35 lat, może się poszczycić bogatą filmografią. Wciela się zarówno w gangsterów i stereotypowych macho, jak i bohaterów komediowych.

Piotr Stramowski w nowym filmie. Jak wygląda jego kariera zawodowa?

Stramowski jest absolwentem Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie, którą ukończył w 2012 r. Już wcześniej pojawiał się na małym ekranie, m.in. w serialach "Ojciec Mateusz" czy "Komisarz Alex". Nieco później dołączył do obsady "Na dobre i na złe", gdzie przez dłuższy czas grał psychiatrę Szymona.

Reklama

Prawdziwą popularność przyniósł mu jednak udział w filmach Patryka Vegi. Śmiało można powiedzieć, że Piotr Stramowski jest ulubieńcem reżysera i regularnie pojawia się w jego produkcjach. Zagrał w takich filmach, jak: "Pittbul. Nowe porządki", "Pitbull. Niebezpieczne kobiety", "Kobiety mafii", "Bad Boy" czy "Pętla". Dzięki nim zyskał wizerunek prawdziwego macho, który nie boi się żadnych przeciwności losu. 

Widzowie mogli podziwiać go również w "Sługach wojny" czy "Fighterze".

Piotr Stramowski na ekranie pokazuje jednak także inną, bardziej subtelną twarz, jak chociażby w produkcji "Po prostu przyjaźń", "Narzeczony na niby" czy serialu "Na noże".

Aktor pojawił się w nowej produkcji "Miłość na pierwszą stronę". Zagrał tam głównego bohatera - syna pary prezydenckiej - a u jego boku pojawiła się Olga Bołądź.  "Robert jest synem prezydenty, jest filmoznawcą, człowiekiem, który spędził jakąś część życia w Stanach Zjednoczonych. Wrócił do kraju w tym newralgicznym momencie, w którym jego mama została panią prezydent. I zaczyna się polowanie na Roberta. Na osobę najbardziej hot w show-biznesie" - tak mówił o swojej roli w filmie aktor. 

Piotr Stramowski od lat był zakochany. Tworzyli szczęśliwy związek z 45-letnią aktorką

Aktor od lat tworzyli zgraną parę z popularną aktorką, Katarzyną Warnke. Poznali się w 2013 r., a w 2016 r. wzięli ślub. Doczekali się córki Heleny, która przyszła na świat w 2019 r.

Aktorska para przyzwyczaiła fanów do tego, że lubi szokować. Choć w ich social mediach na próżno szukać zdjęć córki, często dzielą się tam bardzo prywatnymi fotografiami lub przemyśleniami. Często również grają w tych samych produkcjach.

Piort Stramowski - naczelny amant polskiego kina

Aktor jest uznawany za jednego z najprzystojniejszych mężczyzn. Z pewnością może pochwalić się doskonałą sylwetką oraz pociągającą aparycją. Z pewnością nie brakuje mu fanek, a jego konto na Instagramie aktualnie obserwuje ponad 160 tysięcy osób.

Pod dodawanymi zdjęciami pojawiają się liczne słowa zachwytu. "Jeden z najbardziej seksownych i przystojnych facetów - aktorów", "Najprzystojniejszy!", "Tak wygląda idealny mężczyzna" - piszą fanki. 

Czytaj również:

Piotr Stramowski i Katarzyna Wranke - zrobimy wszystko, by świecić przykładem

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Piotr Stramowski | Miłość na pierwszą stronę

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy