Reklama

Reklama

Piękne kobiety i owce w ramionach Macieja Zakościelnego

Maciej Zakościelny to jedna z nowych twarzy w ekipie filmu "Listy do M. 2". W kontynuacji najpopularniejszej komedii ostatnich 25 lat aktor zagrał popularnego muzyka Redo, który wikła się w zaskakujący czworokąt miłosny z udziałem pięknych kobiet - Marty Żmudy Trzebiatowskiej i Magdaleny Lamparskiej oraz Matyldy. Owcy Matyldy!

Maciej Zakościelny, Marta Żmuda Trzebiatowska i... owca Matylda w "Listach do M. 2"

"Mój bohater jest muzykiem, trębaczem" - mówi Zakościelny. - "Właśnie stworzył wielki przebój i przygotowuje się do nagrania płyty. Jego życie u boku narzeczonej (Marta Żmuda Trzebiatowska) jest poukładane i dość schematyczne. Przynajmniej do chwili, gdy spotyka dziewczynę (Magdalena Lamparska), z którą przeżył niesamowitą historię na Mazurach".

Sam aktor nie wdaje się w szczegóły miłosnej historii, która rozegra się na oczach widzów. Pikantne szczegóły zdradzają jego partnerki. "W tym filmie zobaczycie, jak owca zakochuje się w Maćku Zakościelnym. Więcej nie powiem" - śmieje się Żmuda Trzebiatowska. "To był mężczyzna. Bo Matyldę zagrał Bartek. I do tego był bardzo zestresowany we wspólnych scenach. Okiełznać to zwierzę, to była przygoda" - żartuje Lamparska.

Reklama

Miłosne perypetie z owieczką w tle, to oczywiście nie wszystko, co czeka widzów na seansie filmu "Listy do M. 2". Kontynuacja najpopularniejszej komedii ostatnich 25 lat ma w sobie wszystko to, za co część pierwszą pokochały miliony Polaków. Światowy poziom realizacyjny, wciągającą historię, prawdziwe wzruszenia, przebojową ścieżkę dźwiękową i jeszcze więcej gwiazd!

"Listy do M. 2" trafią do kin 13 listopada, a Maciej Zakościelny, Marta Żmuda Trzebiatowska, Magdalena Lamparska, a także Maciej Stuhr, Roma Gąsiorowska, Tomasz Karolak, Agnieszka Dygant, Piotr Adamczyk, Agnieszka Wagner, Wojciech Malajkat, Katarzyna Zielińska, Paweł Małaszyński, Marcin Perchuć, Katarzyna Bujakiewicz, Piotr Głowacki, Nikodem Rozbicki i Małgorzata Kożuchowska już dziś zapraszają do kin na wyprodukowaną przez TVN komedię jeszcze bardziej romantyczną!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Listy do M. 2

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje