Reklama

Paweł Domagała: Aktor spełniony dzięki muzyce

Serdeczny i otwarty. Na planie filmowym daje z siebie wszystko. Ogromnie energetyczne są także jego koncerty. Paweł Domagała mówi, że to właśnie dzięki muzyce czuje się wolny i zdradza, że ma ogromną niespodziankę dla fanów, za sprawą której nie będą musieli czekać na jego nowe hity aż do listopada.

Paweł Domagała jest prawie zawsze uśmiechnięty

Fani twierdzą, że 36-letni Paweł Domagała działa jak najlepszy lek na chandrę. Jego talent komediowy możemy podziwiać m.in. w takich filmach, jak "Wkręceni", "Dzień dobry, kocham cię", "Planeta Singli", "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach", "Serce nie sługa" oraz serialach "O mnie się nie martw" czy "Druga szansa".

Reklama

Jedną z tych komedii, film Piotra Wereśniaka "Wkręceni" z 2014 roku, będzie można obejrzeć 12 czerwca w Polsacie. Paweł Domagała zagrał tam kucharza Tomka, który razem z kumplami Frankiem (Piotr Adamczyk) i Zenkiem (Bartosz Opania) spędza szalony weekend w Warszawie.

To czas dawania siebie

Aktor nigdy nie zapomina o tym, aby bawiąc, pozostać refleksyjnym i zachęcić innych do przemyśleń. Podkreśla, że jest człowiekiem szczęśliwym, bo ma więcej niż jedną pasję.

Przyznał, że kiedy jest na planie w kamperze ma gitarę. Gra na niej codziennie, a przy okazji komponuje. To właśnie muzyka obok aktorstwa daje mu największe spełnienie.

Niedawno przyłączył się do walki artystów z pandemią SARS-CoV-2. W ramach wyzwania #Hot16Challenge2 nagrał klimatyczną piosenkę, w której padają słowa: "Mimo wad, mimo ran, mimo strat ciągle kocham świat".

Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Paweł Domagała

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje