Reklama

Patrycja Markowska zagra w filmie

Patrycja Markowska wystąpi w filmie "Piąte: nie odchodź" w reżyserii Katarzyny Jungowskiej, córki Grażyny Szapołowskiej. Twórcy zapowiadają, że będzie to opowieść o pozytywnych wartościach rodzinnych oraz o aniołach stróżach.

W obsadzie znaleźli się m.in.: Daniel Olbrychski, Grażyna Szapołowska oraz Łukasz Simlat.

Reklama

Tytuł "Piąte: nie odchodź" został zainspirowany piosenką Patrycji Markowskiej, która wystąpi w epizodycznej roli w filmie. Będzie to debiut wokalistki na dużym ekranie.

- Jest mi bardzo miło z tego powodu. Pomysł na epizod kinowy wziął się z piosenki z mojej płyty "Alter Ego" zatytułowanej "Piąte: nie odchodź". Producent filmu zdecydował się tak nazwać projekt, a moja piosenka będzie go promować - mówi Patrycja Markowska agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Piosenkarka zachowuje duży dystans do swojego kinowego debiutu. Podkreśla, że nie czuje się aktorką, a na ekranie pojawia się w roli samej siebie.

- Nie gram w tym filmie. Tylko się tam pojawiam i gram Patrycję Markowską. Absolutnie nie jest to rola, bo słowo "rola" kojarzy mi się z aktorami typu Al Pacino - tłumaczy gwiazda.

Markowska nie kryje satysfakcji z tego, że film będzie promować jej singiel. Dzięki temu piosenka, którą wokalistka ocenia jako dość niszową, trafi do szerszej publiczności.

- Szykuje się piękny film, przeczytałam scenariusz, jest dużo poetyki, świetni aktorzy, trzymam mocno kciuki za reżyserkę. Wiem, że nie łatwo jest być dzieckiem kogoś znanego, a to jej debiut. Trzymam mocno kciuki - mówi.

Zdjęcia do "Piąte: nie odchodź" rozpoczęły się w lutym.


Ciekawi Cię, co w najbliższym czasie trafi na ekrany - zobacz nasze zapowiedzi kinowe!

Chcesz obejrzeć film? Nie możesz zdecydować, który wybrać? Pomożemy - poczytaj nasze recenzje!

Newseria Lifestyle

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: \ Film | markowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje