Reklama

"Ostatni taniec Magic Mike'a": Channing Tatum na pierwszym zdjęciu!

Channing Tatum opublikował w mediach społecznościowych pierwsze zdjęcie z planu filmu "Ostatni taniec Magic Mike'a". Trzecia odsłona inspirowanej biografią aktora serii trafi do kin w walentynki 2023.

Channing Tatum opublikował w mediach społecznościowych pierwsze zdjęcie z planu filmu "Ostatni taniec Magic Mike'a". Trzecia odsłona inspirowanej biografią aktora serii trafi do kin w walentynki 2023.
Channing Tatum w filmie "Ostatni taniec Magic Mike'a" /@channingtatum /Twitter

"Wszystko, co dobre, ma swój początek w Miami" - napisał Channing Tatum, publikując premierowy kadr z filmu "Ostatni taniec Magic Mike'a".

Reżyserem "Ostatniego tańca Magic Mike'a" będzie twórca pierwszego filmu serii - Steven Soderbergh, natomiast za scenariusz odpowiada autor scenariuszy do poprzednich dwóch odsłon - Reid Carolin. W rozmowie z "Variety" ujawnił on, czego widzowie mogą się spodziewać po nadchodzącej produkcji.

Reklama

"Ostatni taniec Magic Mike'a": Super Bowl wśród filmów o striptizie

Okazuje się, że główną inspiracją była dlań twórczość znanej amerykańskiej komiczki Amy Schumer oraz widowiskowe koncerty Beyonce.

"To będzie coś w rodzaju połączenia komediowego stan-upu Amy Schumer, spektakularnego show z udziałem tancerzy Beyonce, którzy akurat zdjęli koszulki oraz 'Alicji w Krainie Czarów'. To opowieść o kobiecie, która utknęła na okropnym pokazie ze striptizem w rodzaju Chippendales i zaczyna się zastanawiać: ‘Co ja tu, do cholery, robię?!’. Wtem na scenę zeskakuje z sufitu Magic Mike. A ona decyduje się wejść do króliczej nory i odpowiedzieć sobie na pytanie: ‘Czego tak naprawdę pragnę?" - wyjaśnił Carolin.

Tatum, który nie tylko ponownie wcieli się w głównego bohatera, ale też będzie pełnił obowiązki producenta wykonawczego, zaznaczył, że centralną postacią filmu będzie kobieta o wyrazistej osobowości. 

"Będziemy mieć silną, właściwie nawet silniejszą niż Mike, bohaterkę. Nigdy nie tworzyliśmy tradycyjnej historii miłosnej i to też z całą pewnością nie będzie typowa historia miłosna. Chcę, aby ten film był wypełniony radością i zabawą. Wykorzystamy najbardziej szalone ruchy taneczne, jakie istnieją, aby dostarczyć widzom spektakularne widowisko. To będzie Super Bowl wśród filmów o striptizie" - zapowiedział gwiazdor.

"Ostatni taniec Magic Mike'a" zadebiutuje w katalogu platformy streamingowej HBO Max.

"Magic Mike", czyli Channing Tatum jako striptizer

"Magic Mike" to inspirowana biografią Channinga Tatuma opowieść o młodych mężczyznach, którzy zarabiają na życie rozbierając się przed damską publicznością. W obsadzie prócz Tatuma znaleźli się także m.in. Alex Pettyfer, Matthew McConaughey i Joe Manganiello. Nakręcona w 2012 roku produkcja zarobiła w kinach ponad 167 milionów dolarów. 

Trzy lata później premierę miał sequel zatytułowany "Magic Mike XXL" w reżyserii Gregory’ego Jacobsa. W kwietniu ubiegłego roku ogłoszono plan nakręcenia reality-show "The Real Magic Mike". Udział w nim wzięło dziesięciu uczestników, którzy "utracili swoją magię", a teraz mieli powalczyć o nagrodę pieniężną i tytuł Prawdziwego Magic Mike’a.  

Zobacz również: 

Barbara Domaradzka nie żyje. Pracowała przy najpopularniejszych polskich filmach

Dawid Podsiadło: Nie tylko muzyka. Tego nie wie o nim prawie nikt

"Bejbis": Polska w krzywym zwierciadle [recenzja]

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Magic Mike: Ostatni taniec | Channing Tatum
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy